Обществоnashamama.com23 мая

Мозок можна налаштувати на позитивне мислення

Згідно з новим дослідженням учених з Університету Західної Австралії (UWA) і Університету Вірджинії, тривожний мозок можна перенавчити, щоб він реагував на повсякденні ситуації простіше.

nk_hauz/-mai4qarjuuwciu3v1e0.jpg

У дослідженні, опублікованому в журналі Behavior Research and Therapy, повідомляється про безкоштовну онлайн-програму, яка при перевірці показала успішне зниження тривожності. Програма заснована на дослідженнях, що показують, що тривожні люди схильні інтерпретувати майбутні ситуації в загрозливій манері, і що зміна цього стилю інтерпретації може зменшити тривогу.

Доктор Джулі Джі зі Школи психологічних наук UWA зазначає: "Дослідження показало, що шість сеансів комп'ютеризованої онлайн-програми втручання успішно змінює патерн реакції людей з тривожністю. Згодом це зменшує занепокоєння".

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи