На час карантину змінилися правила виклику швидкої допомоги
Обществоnewformat.info13 мая 2020

На час карантину змінилися правила виклику швидкої допомоги

Правила виклику швидкої допомоги оновлені в Україні. До таких заходів вдалися в МОЗ у зв’язку з навантаженням на систему охорони здоров’я країни.

Про це повідомили в Центрі громадського здоров’я.

Відповідно до нових правил виклику бригади «швидкої», під час виклику лікаря пацієнту з підозрою на коронавірус спочатку потрібно описати симптоми і повідомити,чи залишав хворий в останні тижні межі країни або контактував з такими людьми.

Це потрібно для того, щоб лікарі, які прибудуть на виклик, мали засоби індивідуального захисту і можливість допомогти. Всі питання про стан здоров’я, які не потребують невідкладної медичної допомоги, можна поговорити зі своїм сімейним лікарем, — повідомили в Центрі громадського здоров’я.

У ЦГЗ нагадали про діючі правила виклику бригади «швидкої»: • назвати ПІБ, дату народження, номер телефону та адресу проживання хворого; • якщо ці дані невідомі, потрібно назвати причину виклику, приблизний вік і стать потерпілого; • повідомити ім’я та номер телефону інформатора; • допомогти лікарям дістатися до хворого (розчистити дорогу, звільнити прохід); • при можливості назвати код домофона або вхідних дверей; • дати згоду на обробку персональних даних.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И необходимы теперь такие "правила, которые запрещают оправдание насилия". … И такое бывает. А "бандеровский, разделяющий украинцев и уничтожающий по факту Украину национализм исчерпал себя". ... и "посмотрим на людей из западной Украины и людей из восточной Украины, это люди ментально разные по своей сути и по своей жизни".
светла
анексию ?? а санкции против Израиля будут стороны США и Европы ?? Или им все позволено ,а другим нет ??А в Крыму то референдум был---а Израиль проведет референдум среди палестинцев ?? И США и Израиль-страны террористы
Гость
И если поживём...
Гость
И необходимы теперь такие "правила, которые запрещают оправдание насилия".
Гость
И если поживём...
Гость
"И брёл народ не дуже радий, И каждый думал, сам не свой: – Второй каденции (Зеленского) не надо, Нам первой хватит с головой" (Да, так).
Гость
И если поживём...