Обществоukr.media1 мая

На чому варто зосередити свої думки, коли у житті усе йде шкереберть

Навіть коли усе погано, варто почати правильно думати.

nk_hauz/-mzatctvmo9wnoi0os5l.jpg

Кожну з нас хоча б одноразово накривали хвилі відчаю. Кожна потрапляла у ситуацію, коли погано усе. Взагалі усе. Руки опускаються, нічого не хочеться, навколо усе якесь сіре, і промені сонця не приносять радості. Безвихідь. Знайоме? Нам усім це знайоме. Знаєте, колись це скінчиться. Особливо якщо пам'ятати про ці 7 речей, інформує Ukr.Media.

Усе минає

Тут необхідно згадати легенду про кільце царя Соломона. Згідно з переказами, на зовнішньому боці кільця був вигравіруваний напис "Усе мине". Але одного разу цар, подивившись на кільце, не заспокоївся, а остаточно розлютився. Зірвав кільце і лише тоді помітив напис на внутрішньому боці: "І це теж мине". Ця притча — ідеальний помічник на усі випадки життя. Усе дійсно мине. Це не назавжди.

Біль — це частина життя

Душевний біль насправді мало чим відрізняється від фізичного. У метафоричному сенсі. Фізичний біль — це сигнал про те, що з тілом щось не так, і треба терміново вжити заходів. Але ви не замислюєтеся про біль, якщо здорові, чи не так? Але ж насправді саме біль змушує вас відсмикнути руку від гарячої чашки, і положення тіла ви змінюєте теж тому, що вам боляче. Ви просто це не відстежуєте. Те ж саме і з болем душевним. Якщо щось сталося — це травма, це гострий стан, і його треба пережити, одужати. Але якщо вам просто погано, вам здається, що ви страждаєте без приводу — це теж сигнал. З вашим ментальним тілом щось не так, треба просто змінити положення на зручне.

Ви не самотні

У вас є близькі. Друзі, родичі, коханий — неважливо, хто, важливо, що хтось у будь-якому випадку є. І якщо вам здається, що вони не зрозуміють вас (або саме вони є причиною ваших переживань), то на планеті є ще 7 мільярдів двоногих, позбавлених пір'я. І серед них точно знайдеться людина, яка вас підтримає. Ніщо не заважає вам завести анонімний акаунт у мережі і поговорити про свою проблему з тими, хто розуміє.

Усе мине, а досвід залишиться

У нас для вас гарні новини: гірше вже не буде, тому що гірше вже було. Лише уявіть: ви не впізнаєте себе у дзеркалі, ви стаєте потворою у лічені дні, хоча нещодавно були красунею. Ваші близькі раптом перетворилися на чудовиськ, будинок — на в'язницю, друзі відвернулися від вас, і ви стали вигнанкою. І, звичайно ж, вас ніхто не любить. Взагалі ніхто. І не зможе почати любити вже ніколи. Краще померти, ох. Страшно? Але ж ви пережили це, коли вам було 12-16 років. Криза підліткового віку — найважча у житті будь-якої людини. Усі інші кризи пережити легше. Хоча б тому, що вони — не перші. І з кожною новою кризою ви здобуваєте дедалі більший досвід. Неоціненний.

Половина проблеми — ілюзія

Мало хто здатний зберегти холодну голову у кризовій ситуації. Ви не є винятком. Важливо розуміти, що чим довше ви перебуваєте у стані "усе погано", тим сильніше ви себе накручуєте. Уявляєте, що далі буде гірше, прикидаєте, як вам жити далі з вантажем цих невирішених проблем. Спокій, лише спокій! Негативне мислення забирає залишки ваших мізерних ресурсів. Прийміть це як факт: частину проблем ви вигадали собі самі, і це природний порядок речей. Просто від ілюзій треба вчасно позбутися. У страху очі великі, так-так.

Від проблеми можна втекти

Або піти, залежно від того, у чому проблема. Час дійсно лікує, це не порожні слова. Але час йде занадто повільно, правда? Вам здається, що ви ніколи не виберетеся з цього стану, немає світла у кінці тунелю. А це тому, що ви нікуди не йдете. Пропонуємо експеримент: спробуйте нічого не робити хоча б 10 хвилин. Встаньте посеред кімнати і не робіть нічого: не дивіться у вікно, не наспівуйте про себе улюблену мелодію, не думайте, чим би зайнятися ввечері. Просто стійте. Нестерпно, чи не так? Час зник. Секунда тягнеться вічність. Те ж саме відбувається, коли ви замикаєтеся у собі і чекаєте, що усе погане ось-ось закінчиться. Найкраще, що ви можете зробити — крок вперед. Чим більше ви рухаєтеся — у всіх сенсах, тим швидше йде ваш внутрішній час, і тим швидше проблема залишається позаду.

Усе буде гаразд

Це правда. Інакше не може бути. Рано чи пізно, так чи інакше, але усе буде добре.

💬 Последние комментарии
ера
метро Парижа...очень удобный вид транспорта...а по чистоте....где-как...грязных ...НЕ ВИДЕЛА...
е
так ТВОИ слова, вот и ЖРИ их...
Гость
Звучит как Тюрки, да?
е
Не хочешь САМА на хозяев своих гавкать - так не указывай остальным что говорить!
е
ха, т.е. за ТВОИ убеждения должны ДРУГИЕ отвечать, а не ТВОИ родственники?? нифига.. не выйдет, ТВОИ убеждения - ТВОИ родственники пусть идут и дохнут во славу Америки! шо не нравится? так заткнись и ДУМАЙ что несешь!
Луна -2
Добрый вечер Роджер .Я про арабов мало совсем знаю, просто когда -то читала сказки из серии " 1000 и одна ночь "Поэтому и про баню знаю -хамам , по -моему , запомнила ...
Весёлый Роджер
Шмуля пердун, вот для кого ты эту херню тут пишешь? Для тупого щирого селюка, шо никогда нычого не проверяить и сразу верит во всякие байки? Для него? Какая ыщо в твоей Проэбалтике армия, ты откуда упал дэбил? с якого глузду? В Литве – 2 дивизии, в Латвии, Эстонии ыщо по пол-дивизии – Итого: ТРЫ пындосваффен дивизион! В смысле - 30 тыс. пиндосных смокчунов чи мальчиков по вызову! Ну и там в сумме 10 литак и 20 гвынтокрылов! Цэ Армия? Ты о чём? долбоЭб ты продажный?