Обществоdn.depo.ua19 нояб.

На Донбасі створять перший в Україні центр мінної безпеки

Міністерством реінтеграції було прийнято рішення про створення центру протимінної діяльності

nk_hauz/5xpq_rc7R.jpeg

18 листопада відбулася нарада щодо створення Центру соціально-гуманітарного реагування у сфері протимінної діяльності.

В нараді взяли участь представники іноземних посольств: Франція, Швейцарія, Канада, Фінляндія, Словаччина, а також Представництва ЄС в Україні, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Мінреінтеграції.

Основним завданням Центру буде координація соціально-гуманітарної складової протимінної діяльності, зокрема й проведення інформаційних тренінгів з мінної безпеки, допомога постраждалим від вибухонебезпечних предметів, маркування територій.

"У нас два ключових завдання. По-перше, допомагати постраждалим від мін. По-друге, інформувати та навчати, щоб люди, особливо діти, на лінії зіткнення не підривалися на мінах" — заявила міністр з питань реінтеграції ТОТ.

Верещук додала, що новостворений Центр дуже розраховує на підтримку та допомогу з боку міжнародних партнерів, та закликала профільні міжнародні організації до активної участі.

💬 Последние комментарии
Елена
Таки да,слышно?хе.
МАЙДАН ПРИВЁЛ К МОРЮ КРОВИ В уКРАИНЕ!!!
Так же и твой майдан привёл к морю крови, и скорее всего, в украине крови льётся на порядок больше чем во Франции!!!
Голос разума
Давай продемонстрируешь на примере Крыма с тремя государственными языками. В скольких школах изучают татарский и украинский язык?
Голос разума
В России идет постоянная фальсификацыя истории. Например, в России проглотили фейк о "расстрелянных крымчанах под Корсунем", и даже возвели его в "историческую правду " посредством "документального фильма" «Крым. Путь на Ро́дину»
Голос разума
Вообще-то, ты сам указал, ключевое понятие РОССИЯ НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА В ПРЕКРАЩЕНИИ ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ НА ДОНБАСЕ.
Голос разума
Россия сторона конфликта и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" - это, как говорят в Одессе, 2 большие разницы. И не только в Одессе. Также, как и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" и Россия НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА в прекращении войны на Донбассе.
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы у тебя что прорезался голос ?
Авторские статьи