На Донбасі запровадили нові карантинні обмеження
Обществоpodrobnosti.ua29 марта 2020

На Донбасі запровадили нові карантинні обмеження

За минулу добу режим тиші на Донбасі порушили 10 разів. Двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення, - про це повідомили у Штабі ООС.

Водночас, запрацювали нові правила перетину лінії розмежування. Без вагомої причини ані в'їхати, ані виїхати з цієї території не можна.

Інформація про закриття з'явилася ще вчора. Ажіотажу у пунктах пропуску на непідконтрольну територію немає, хоча за нашої присутності лише за десять хвилин завернули три автівки.

Євген Гаркавцев, старший офіцер поліції:

Таким чином, громадяни які мають прописку Донецької або Луганської областей, - їм заборонено виїжджати з цих областей. І так само навпаки - ті області, які межують з лінією ООС, а саме: Харківська, Запорізька та Дніпропетровська - з цих ділянок забороняється в'їзд на територію проведення Операції Об'єднаних сил, - які не мають прописки у Донецькій або Луганській областях.

Перетинати межу Зони ООС дозволено низці категорій громадян України та іноземцям. Детальну інформацію можна побачити на Facebook-сторінці прес-центру штабу Операції. Не пропускатимуть тих, у кого немає вагомої причини для поїздки. Всі інші, в разі адекватної мотивації, зможуть долати лінію розмежування.

Євген Гаркавцев, старший офіцер поліції:

Винятком будуть особи, які несуть функції логістичного та харчового забезпечення підрозділів, та життєдіяльності населення. На розсуд поліціянтів також будуть пропускатися особи, які мають необхідні документи, які мають їхати на лікування, та інших мотивованих обставин.

На в'їзді в зону, у людей з ознаками ГРВІ міряють температуру. Тих, у кого підвищена - відправлятимуть до медиків. Водіям, яким дозволено в'їжджати до зони ООС, рекомендують максимально обмежити контакти.

Сказали, что закрыты области, но пропускают. Сказали, что вроде как, можно ехать - но, не желательно. Завтра буду обратно ехать, сказали - пустят.

Ну, а поки на в'їздах у межі проведення Операції Об'єднаних сил ведуть боротьбу з Covid-19, на самій лінії розмежування - тривають бойові дії. На цих кадрах можна побачити, як бойовики з важких мінометів обстрілюють армійські позиції під Красногорівкою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
В данном случае не жевать капусту,а её загребать.
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...
Вера
чувачок...это ты сейчас о себе написал?...ПОХВАЛЬНО...
Вера
а нормальные люди...в комменте выше написала...это те,кто читает Это ВСЕ...Наше...и находит в себе силу воли не комментировать...бо ни к чему все эти комменты...НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ...ИМ НЕКОГДА ЗАНИМАТЬСЯ ЭТОЙ ... беллетристикой..