Обществоblitz.if.uaJul 2

На Франківщині таки зрізали легендарний 600-річний дуб Симона Петлюри

nk_hauz/-md_fjf5jhab4juoveav.jpg

600-річний дуб Симона Петлюри, який ріс у селі Маріямпіль Дубовецької територільної громади сьогодні зрізали.

Про це Бліц-Інфо повідомив місцевий мешканець Іван Боберський.

"Друзі!!! Сьогодні підступним та варварським шляхом було знищено наш Дуб. Було багато розмов переговорів та обіцянок від посадових осіб ОТГ які як виявилось не вартують і ламаного гроша. Знищувати історію, заради того, щоб відбулась проща - виявляється для декого є нормою. Ну що ж - бажаю успіху організаторам цього варварства. Очікуйте на помсту природи!!!",- написав Боберський.

Нагадаємо, 20 січня 2012 року депутати Івано-Франківської обласної ради ухвалили рішення про надання «Дубу Симона Петлюри» статусу заповідного об'єкта та включили його до складу природно-заповідного фонду області. На початку 2020 року дерево хотіли реанімувати, втім не вдалося. Тож в травні минулого року Івано-Франківська обласна рада, враховуючи науково-дослідний висновок, підтримала рішення про скасування статусу цього дерева, як об'єкта природного заповідного фонду. 

Як пояснював тоді начальник управління екології Андрій Пліхтяк, з проханням зняти охоронний статус  звернулась громада, депутати та сільський голова Маріямпільської сільради, адже він створює загрозу життю та здоров’ю людей, а також може пошкодити майно.

Варто зауважити, що місцеві активісти нарікають, що історичну пам'ятку зрізали, бо заважав ввести в експлуатацію будинок поряд.

"Цей дуб не дозволяє ввести в експлуатацію будинок, що поряд. Ось чому його зрізали", - написав місцевий мешканець Любомир Стеблинський. 

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
И тут ты Сруля, свинорылый Шмуля, повторно отвечаешь, хотя можно было промолчать и так было бы понятно, но я тебя на мякине ловлю МУДАКА, но ты ТУПОЙ - не понимаешь и повторно мне туфту толкаешь! Слишком длинно...отвечаешь, а зачем? Ты получается мне и другим внушаешь, шо ты у Каунас не заезжаешь!
наблюдатель
И такое бывает."Всероссийская перепись населения — ...проводит государство, чтобы выяснить, сколько людей проживает в стране, какое у них образование, есть ли дети, в каких домах и квартирах они живут. При этом людей не спрашивают о размере дохода, не просят паспортные данные и сведения о собственниках жилья".
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля Сруль - сраный дедуль! Ты чаво с вопроса соскочил? ЭЙ, отвечай дэбил!!! Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?
Весёлый Роджер
О чаму клятого Роджера не уважать? Вин ны брешэ НИКОГДА!!! Всегда пишет аргументировано и с цифрами, а все чужие высказывания или новости заключает в ковычки! А ни як продажный ТУПОЙ Шмуля, шо шпарит тут по методичке от Госдепа! То у него москали, шо на ПЯТОМ месте у Свете по экспорту свинины, ежиков усих сожрали, то вони мосты та спутники з танками из картона наклепали! А Роджер - Вумный, образованный - и даже знает в чём разница между ТиСиРи и ЮДиПи, та скики раз надо эбнуть битом по байту щоб получить килобайт! Ось воно як - цэ вам не на майдане скакать, да нацистов прославлять!
е
Елена, тупенькая где твой высокоученый комментарий??? блесни тут интеллектом, а мы все посмотрим...
е
вот ты СВОЙ интеллект и показала)))....ДУРА!!!
е
ой тупая.... СТРАНА ПРОИЗВОДСТВА какая??? Украина у себя производит 10-15% необходимого бензина...ну ТУПАЯ ДУРА!!!!