Обществоukr.mediaJul 29

На які речі потрібно звернути увагу при прийомі на роботу, щоб вам було комфортно працювати

Майбутні роботодавці можуть вам нахабно брехати про умови і перспективи.

nk_hauz/-mfil3ton2c63aynh8i7.jpg

При прийомі на роботу намагайтеся звертати увагу на вкрай важливі факти, які багато людей чомусь ігнорують. Експерти розповіли, що це за речі і на що вони вказують, інформує Ukr.Media.

Начальник відкрито лає співробітників

Тут все гранично просто. Якщо він при вас поводиться негарно з людьми, які на нього працюють, значить, і з вами він поводитиметься так само.

Ваші завдання описуються вкрай розпливчасто

Якщо при прийомі на роботу або на співбесіді вам не можуть толком розповісти, в чому полягатиме ваша основна задача, значить, роботодавець і сам цього не знає. Є і другий варіант — він хоче покласти на вас якісь не зовсім приємні обов'язки, про які поки не хоче розповідати, щоб не злякати вас. У будь-якому випадку, краще відразу піти або попросити бути з вами чесними.

У компанії багато нових співробітників

Це може бути дуже поганою ознакою, оскільки це вказує на велику плинність кадрів. Люди постійно змінюють один одного, тому що їх не влаштовують умови. Можливо, вас обманюють або про щось вам не договорюють.

Вас просять заплатити за навчання

Це точно не те, що вам необхідне. У більшості випадків це закінчується обманом. Жодна поважаюча себе компанія не стане збирати гроші за навчання зі своїх майбутніх співробітників.

Негативні відгуки співробітників

Якщо ви почули хоча б пару негативних відгуків від тих, хто вже влаштований на таку ж посаду, як у вас, або схожу, то це привід розпрощатися з даними роботодавцем. Іноді буває так, що тільки одна людина незадоволена, але це не показник того, що все погано. Потрібно як мінімум два-три поганих відгука.

Вам не подобається сама атмосфера

Потенційний начальник все описує дуже райдужно, але ви відчуваєте якийсь негатив. У таких випадках потрібно слухати свій внутрішній голос. Якщо сама атмосфера напружує вас, це свідчить про те, що вам не сподобається тут працювати.

Співробітники погано відгукуються про начальство

Тут знову ж потрібно дивитися на думку багатьох, а не на думку когось одного. Якщо всі як один кажуть, що начальник негативний, варто пошукати інше місце роботи.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь что контрабанда это единичные случаи???))) ну прокомментируй статью тупое ты создание...или опять промолчишь раз перемога на глобус не натягивается... Тут ВСЕ видят ЧТО ты из себя представляешь... Так что продемонстрируй свою тупость в очередной раз)))
полное наеБабченко
"Укушение 3е!фира" - в главной роли опять безработный блогер Аркаша Бабченко
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! «Россия договорилась с Венгрией о многолетних поставках газа в обход Украины, подписан Договор на ПЯТНАДЦАТЬ!!! лет!!!» А ну xoxлы, не щурьте свои щирые продажные вы рожи, Амерыка вам СКОРО!!! допоможэт! Печенюшек у кишени вам положет! Скачите выше, скидавайте вышиванистые шаровары ниже – вы же эропейцы и вы почти у Парижу! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное цэ стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропа_Хандонам нацисткой "ДОБРОЙ" нации - усих кацапив у резервацию!
Весёлый Роджер
"На море шторм и маята, хохлы искали там кита. А из гивна мазанной хаты, кита прогнали мы лопатой!....(C)"
Весёлый Роджер
И этот ТУПОЙ МУДАК Шмуля, тут себя офицером СА называл? Гусей, одной хорошей женщине, нагло, за интим предлагал! Вот же он тварь брехун и пиСдун! Прапор он вечный или вор-несун!!!
Весёлый Роджер
Младая - цэ скики? Ты мабутно Шмуля_Елен ыщо девственница? Чи ты давно Шмуля - щирая дырка, у кожний теме закупырка!
Весёлый Роджер
Як б.прапор Шмуля, шо тут в образе ТУПОЙ жинки Елен, объяснил, чаму у поездов стучат колёса по рельсам. Ну там же колесо круглое – Ось то так? Ы площадь круга = ПИ*Эр КВАДРАТ? То Так? (Хотя, вы же бачили, отдельные прапоры всё норовят пополам поделить, ну щоб половину до хаты носить!) Таки вот, запоминайте - гэтот КВАДРАТ и стучит по рельсам! Эх, а вы не знали! Спасибо ТУПОМУ мудаку пердуну Шмуле – он вам всё объяснит! Вы слухайте него гандона, та и у вас будуть эуропейские, бледно-голубые кальсоны щирого пыдармона!