Обществоukr.media29 июл.

На які речі потрібно звернути увагу при прийомі на роботу, щоб вам було комфортно працювати

Майбутні роботодавці можуть вам нахабно брехати про умови і перспективи.

nk_hauz/-mfil3ton2c63aynh8i7.jpg

При прийомі на роботу намагайтеся звертати увагу на вкрай важливі факти, які багато людей чомусь ігнорують. Експерти розповіли, що це за речі і на що вони вказують, інформує Ukr.Media.

Начальник відкрито лає співробітників

Тут все гранично просто. Якщо він при вас поводиться негарно з людьми, які на нього працюють, значить, і з вами він поводитиметься так само.

Ваші завдання описуються вкрай розпливчасто

Якщо при прийомі на роботу або на співбесіді вам не можуть толком розповісти, в чому полягатиме ваша основна задача, значить, роботодавець і сам цього не знає. Є і другий варіант — він хоче покласти на вас якісь не зовсім приємні обов'язки, про які поки не хоче розповідати, щоб не злякати вас. У будь-якому випадку, краще відразу піти або попросити бути з вами чесними.

У компанії багато нових співробітників

Це може бути дуже поганою ознакою, оскільки це вказує на велику плинність кадрів. Люди постійно змінюють один одного, тому що їх не влаштовують умови. Можливо, вас обманюють або про щось вам не договорюють.

Вас просять заплатити за навчання

Це точно не те, що вам необхідне. У більшості випадків це закінчується обманом. Жодна поважаюча себе компанія не стане збирати гроші за навчання зі своїх майбутніх співробітників.

Негативні відгуки співробітників

Якщо ви почули хоча б пару негативних відгуків від тих, хто вже влаштований на таку ж посаду, як у вас, або схожу, то це привід розпрощатися з даними роботодавцем. Іноді буває так, що тільки одна людина незадоволена, але це не показник того, що все погано. Потрібно як мінімум два-три поганих відгука.

Вам не подобається сама атмосфера

Потенційний начальник все описує дуже райдужно, але ви відчуваєте якийсь негатив. У таких випадках потрібно слухати свій внутрішній голос. Якщо сама атмосфера напружує вас, це свідчить про те, що вам не сподобається тут працювати.

Співробітники погано відгукуються про начальство

Тут знову ж потрібно дивитися на думку багатьох, а не на думку когось одного. Якщо всі як один кажуть, що начальник негативний, варто пошукати інше місце роботи.

💬 Последние комментарии
Байден умер, грабь награбленное !
на Байдена готовят покушение, мост рухнул... Джош Феттерман и Джош Шапиро арестованы Десять человек получили ранения ... «Президент благодарит первых погибших за него, и за того парня
Против
Ну это в Москве геи а на Украине только лишь пид@расы.
Елена
Условия космоса не комфортны для полупроводников,там жесткое излучение которое портит всё и вся и заявленные гарантии 0,5 % снижения эффективности в годоэ это просто заявления,рекламный трюк как и всё в обществе барыша и чистогана.Роджер мудак
Праздник Бабий Яр скоро
Киев будет разграблен... Всем евреям и сочуствующим в воскресенье к 9.00 с вещами и ценностями явится на сборный пункт в район городского кладбища... Кто откажется подчиниться приказу - будет наказан. ================================================= исполняющий обязанности немецкого правительства в/на Украине - гауптман В.Кличко
Ваше Имя
Зевно - оно зевно и есть. Наверно, правду выдает Google по запросу "наркоман".
ешь кокос.ы, ешь б0наны, чунга-чанга
3еленского вместо известной "белочки" стал посещать "Путин"... Врачи серьёзно озабочены здоровьем актёра Голобородько, играющего роль президента
Стена Яйценюка нападЬот на РФ
Путин заставляет Украинцев платить 15% своей зарплаты на содержание бесполезной, дотационной и невоюющей армии уже 8 лет подряд