ОбществоИсточник12 июн.

На Хмельниччині волонтери забезпечують продуктами людей з інвалідністю та малозабезпечених

nk_hauz/-m9cacl5gkshaj-sr_zr.jpg

Як наголосили у виданні "Відкрита Україна", Волонтерський штаб "Слуги народу" продовжує допомагати соціально незахищеним верствам населення. Сьогодні волонтери розпочали доставляти набори з найнеобхіднішими продуктами харчування по місту Хмельницькому. 

"Нашими головними адресатами є малозабезпечені, пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні родини, - зазначили у Волонтерському штабі. – Саме цим категоріям людей особливо важко під час епідемії. Вони потребують підтримки, тому ми тісно співпрацюємо з багатьма організаціями, які опікуються цими людьми.  Від них ми отримуємо адреси і волонтери доставляють пакети безпосередньо до дверей тих, хто потребує допомоги. Таким чином ми не лише допомагаємо людям продуктами, а й убезпечуємо їх від зайвих пересувань під час адаптивного карантину". 

Як повідомили у штабі, набір складається з продуктів першої необхідності: круп кількох видів, цукру, чаю, молока, олії, печива тощо. Лише за ці вихідні буде роздано близько 400 набрів, проте вже триває робота над формуванням наступних пакетів з допомогою.  

Нагадаємо, Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення. Він відкритий до співпраці і запрошує громадські організації, великі й малі підприємства, всіх громадян, які готові допомагати, долучатися до ініціативи. 

"Переможемо епідемію разом!" - закликали у штабі "Слуги народу".

"Ар₴ументум"

💬 Последние комментарии
е
Кравчук, Кучма и Ющенко и ВСЕ америкосы - кумиры Елены и это ФАКТ!
наблюдатель
В настоящее время врачи объяснили, что желание употреблять эти острые овощи обычно возникает при инфекционном заболевании, особенно в том случае, если заложен нос. Речь идет об обычном инстинкте, когда организм пытается бороться с инфекцией разными способами.
Макс
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И категория людей, на которых не одевают маски, — это маленькие дети («очень маленькие, а не с накрашенным черным лаком ногтями с фиолетовым волосами уже пьющие пиво школьницы»), которые могут просто пугаться таких масок, капризничать снимать их или плакать, говорит врач. Но если дети носят такую ​​маску охотно и играя, то для общего блага лучше на них ее в общественном месте тоже надеть, советует эксперт.
Макс
И каждый человек, страдающий бессонницей, должен ограничить употребление напитков с кофеином. В идеале от чая и кофе лучше вообще отказаться.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.