На Хмельниччині волонтери забезпечують продуктами людей з інвалідністю та малозабезпечених
Общество12 июня 2020

На Хмельниччині волонтери забезпечують продуктами людей з інвалідністю та малозабезпечених

Як наголосили у виданні "Відкрита Україна", Волонтерський штаб "Слуги народу" продовжує допомагати соціально незахищеним верствам населення. Сьогодні волонтери розпочали доставляти набори з найнеобхіднішими продуктами харчування по місту Хмельницькому. 

"Нашими головними адресатами є малозабезпечені, пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні родини, - зазначили у Волонтерському штабі. – Саме цим категоріям людей особливо важко під час епідемії. Вони потребують підтримки, тому ми тісно співпрацюємо з багатьма організаціями, які опікуються цими людьми.  Від них ми отримуємо адреси і волонтери доставляють пакети безпосередньо до дверей тих, хто потребує допомоги. Таким чином ми не лише допомагаємо людям продуктами, а й убезпечуємо їх від зайвих пересувань під час адаптивного карантину". 

Як повідомили у штабі, набір складається з продуктів першої необхідності: круп кількох видів, цукру, чаю, молока, олії, печива тощо. Лише за ці вихідні буде роздано близько 400 набрів, проте вже триває робота над формуванням наступних пакетів з допомогою.  

Нагадаємо, Волонтерський штаб "Слуги народу" було створено народними депутатами від Хмельниччини для допомоги медичним закладам області та соціально незахищеним верствам населення. Він відкритий до співпраці і запрошує громадські організації, великі й малі підприємства, всіх громадян, які готові допомагати, долучатися до ініціативи. 

"Переможемо епідемію разом!" - закликали у штабі "Слуги народу".

"Ар₴ументум"

2 комментария

Написать комментарий
 • Марія
  12 июня 2020
  Карантин підкосив навіть заможні сім'ї, що вже говорити про малозабезпечені... Але добре що про них не забувають. Судячи з фото не погані такі пайки виділили.
  Ответить
 • Петро
  13 июня 2020
  Перемога над пандемією справа спільна, допомагати найслабшим і найнезахищенішим - благородна справа. Добре що цим опікуються та координують діяльність.
  Ответить