На Київщині відкрили кримськотатарський культурний центр "Бірлік"
Обществоwww.ukrinform.ua19 сентября 2020

На Київщині відкрили кримськотатарський культурний центр "Бірлік"

У селі Чайки Київської області відкрили кримськотатарський культурний центр «Бірлік».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначалося, в селі Чайки, а також Петропавлівській Борщагівці Київської області живуть понад 200 кримськотатарських сімей, які знайшли тут дім після окупації Криму Росією.

Ідея створення культурного центру виникла в 2018 році, коли місцева кримськотатарська громада заснувала громадську організацію "Бірлік". В перекладі з кримськотатарської це слово означає єдність, і культурний центр покликаний об'єднати не тільки кримськотатарську громаду, а й познайомити всіх охочих з культурою цього народу.

На базі культурного центру "Бірлік" діятимуть мечеть, освітній центр, дитячий і молодіжний центри, бібліотека. Також тут буде спортивний зал.

На відкритті були присутні лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров, заступники міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Снавер Сетхалілєв, Інна Голованчук та Ігор Яременко, посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гульдере, постійний представник Президента в АР Крим Антон Кориневич.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
как же так
В смысле " может достичь" Америка уже давно все! Срюськие пропагандоны уже 5 лет кукарекают что Америка все! Меняйте заголовок, н какой Америки уже нет!
кличко победит
Виталя будет мэром, чего гадать! Никакая зэко-манда не пройдет!
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
як добрэ
Яка вэсэла новына!
ну сколько можно
Толик еболик опять обосрался!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...