НА КИЇВЩИНІ ЖИВЕ НАЙСТАРІША КАЧКА УКРАЇНИ: У ЛЮДСЬКИХ РОКАХ ЇЙ УМОВНО ВЖЕ 125 РОКІВ
Обществоkyiv.media28 апреля 2021

НА КИЇВЩИНІ ЖИВЕ НАЙСТАРІША КАЧКА УКРАЇНИ: У ЛЮДСЬКИХ РОКАХ ЇЙ УМОВНО ВЖЕ 125 РОКІВ

Птаха з'явилася в господарів у 1996 році.

На Київщині живе Глаша – найстаріша качка України, якій нещодавно виповнилося 25 років. Птаху навіть зареєстрували в Національному реєстрі рекордів України, адже один качиний рік – це приблизно 5 людських, тож Глаші умовно вже 125 років, інформує ТСН.

Цікаво, що цей вид пернатих за дбайливого догляду може жити до 20 років, але, як правило, їх вирощують для м’яса, тому навіть 10 років – рідкість.

Порода Глаші – українська сіра чубата. Власники качки розповіли, що качка з’явилася в них ще в 1996 році. Ба більше, Глашу не купували, а виміняли на сепаратор.

«Заїхав до своєї тітки Ніни, а в неї, дивлюся, на подвір’ї бігають качки. Тьотя Ніна тримала ще корову, однак в неї не було сепаратора. Мені ж він дістався у спадок, тож і зробив такий бартер», – пригадав Ігор Іщенко, господар Глаші.

Наразі качка вже поважна й неспішна. Глаші вже не хочеться виходити з теплого кубельця на холодне подвір’я качка не хоче, тож її доводиться виносити на руках. Господарі кажуть, що вік таки дається взнаки – птаха має поганий зір і їй дедалі важче бігати по подвір’ю.

Цікаво, що вік качки підтвердив професійний орнітолог Геннадій Тищенко.

«Їй 25 років, і її стан здоров’я, зовнішній вигляд про це говорять», – запевнив експерт.

Власники Глаші стверджують, що секрет довголіття качки – щира турбота й любов довколишніх. Жодну зі своїх тварин вони не забивають на м’ясо, а лише продають іншим людям на подальший виводок. Якщо хтось і помирає в господарстві Іщенків, то тільки своєю смертю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гнум
В прокуратуре одни аморальные ,чужих мужей отбивают.
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!