На кордоні Мексики та США знайшли найдовший тунель контрабандистів
Обществоwww.mediastar.net.ua30 января 2020

На кордоні Мексики та США знайшли найдовший тунель контрабандистів

Довжина тунелю - близько 1,3 кілометра, висота - 165 сантиметрів. У тунелі є вентиляційна система, високовольтні електричні кабелі та ліфт на вході і водостічна система. У США знайшли найдовший тунель із перевезення контрабанди на південно-західному кордоні з Мексикою. Про це повідомляє адміністрація з контролю за застосуванням законів про наркотики в США.

Він простягається від мексиканського міста Тіхуана до американського Сан-Дієго.

"Після складного багаторічного міжвідомчого розслідування... виявлено найдовший незаконний транскордонний тунель вздовж південно-західного кордону", - випливає з повідомлення.

Зазначається, що довжина тунелю - близько 1,3 кілометра, висота - 165 сантиметрів, ширина - близько 70 сантиметрів. У тунелі є вентиляційна система, система з проходження вагонеток, високовольтні електричні кабелі та панелі, ліфт на вході і водостічна система.

Поки не було проведено жодного арешту після виявлення цього тунелю.

Нагадаємо, в США затримали підводний човен з тоннами наркотиків. Берегова охорона США у водах Тихого океану затримала підводний човен контрабандистів із сімома тоннами наркотиків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А тебе не приходило в головку ,пусть и умную , но пустую , что Роджер -патриот , что он просто мог остаться в тех эе штатах- но не остался, потому что любит свою Родину....
Елена
Несчастное думает что он Александр Сергеевич,ха.Мразь ты никто,ноль.ха.
Елена
....соси ....соси ,очень не смешно я кушаю говно....ха
Елена
А если Гитлера повесил то что бы ты сказал?На руках бы ты его носил?И кто ты после этого?ха.Слава Украине!
Елена
А вы Луночка за Сталина у Роджера спросите? Что-то мне очень интересно как он ответит,я же говорила Луночка, Роджер это мразь.
Елена
Ответа Роджера так и не было,а ты его за Сталина спроси Zp?А говорить непристойности уважаемый не признак культурного и образованного человека,если конечно ты таким являешься.ха.по-ходу вижу нет.
Zp
Эту старую ведьму давно пора сжечь на костре,пока она не затаилась в одной из 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины. Пепел зарядить в пушку и выстрелить в сторону ее родины