Обществоwww.032.uaApr 29

На Львівщині хочуть звʼязати відомі курорти лісовою дорогою

nk_hauz/-mzrbp-byhm_nlyb2wj1.jpg

У Львівській області  у кілька разів пришвидшити шлях від курорту Трускавець до гірськолижного об’єкту «Буковиця» та стартової точки проєкту «ВелоБескиди» зможе нова лісова автомобільно-пішохідна дорога.  

Задля вивчення можливості створення сучасного шляху Трускавець-Буковиця, відбулася виїзна нарада за участі заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного, міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталі Табаки, голови Дрогобицької районної державної адміністрації Степана Кулиняка, директора гірськолижного курорту «Буковиця» Віталія Мицака, в.о. міського голови м. Борислав Юрія Химина, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Нова лісова дорога потенційно стане туристичним об’єктом, поруч збудують велодоріжки та хідники. Окрім того, у планах – будівництво інших доріг, які б доповнювали одна одну і сприяли покращенню логістики у громаді. Зокрема, планується відновлення старої ґрунтової дороги між Трускавцем та Оровом, спорудженої ще у 30-х роках. Зараз вона є непроїзною.

«Реалізація цього проекту стане ще одним кроком до покращення туристичної привабливості всього регіону, зацікавить ще більше туристів, зокрема тих, хто любить активний відпочинок. Це розвиток зеленого, спортивного та велотуризму, популяризація найближчого до Львова сучасного гірськолижного центру. А розвиток туристично-спортивної інфраструктури – це,  у подальшому, залучення нових інвестицій. Крім того, це сприятиме розвитку громади, доступності мешканців до об’єктів соціальної інфраструктури, врешті, безпеці, адже значно скоротить шлях «швидкої» чи пожежної», - наголосив Віталій Загайний.  

Відтак, за результатами виїзної наради, Львівська ОДА звернеться до Кабінету міністрів України щодо вилучення земельної  ділянки з постійного користування ДП «Дрогобицький лісгосп» із зміною цільового призначення землі та передачею її у комунальну власність Трускавецької та Бориславської громад. Це стане черговим кроком до будівництва нового шляху.

За словами міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, будівництво дороги сприятиме розширенню відпочинкової інфраструктури та урізноманітненню форм відпочинку для гостей. Оскільки з лікувально-оздоровчого осередку до активних видів відпочинку можна буде  дістатись за кілька хвилин.

«Це має бути сучасне шляхове сполучення курортного міста з центром активного відпочинку, яке буде можливо використовувати як для автомобільного сполучення так і для пішого та велосипедного туризму», - каже міський голова Трускавця.

💬 Последние комментарии
е
ТУПАЯ, Гуантанамо закрыли.... ну ТУПАЯ, с пятого раза и то не поняла....
е
ну расскажи на ЧЕМ держится курс ЛЮБОЙ национальной валюты? Давай блесни интеллектом... а доллар твой как и гривна просто фантик, не веришь? об этом даже недоумки Байден и американский министр финансов сказали... ну давай расскажи что ОНИ тоже ничего не понимают..)))
Ленка
Это форс мажор! Слава украине!
е
не его конечно, а жопу свою работящую хвали, она ж морячков под мостами ублажает..правда в америку свою поехать не можешь, видать плохо ублажаешь, не всем жопы вылизываешь, да и сосешь видать херово...работать иди, толку больше будет...
е
Привет, если дома газовая плита, то смысла особого в электрочайнике не вижу.. скорость закипания практически одинаковая, а расходы ниже
Ост
Украина особая, у неё есть активисты. Активничают, а делом Не занимаются.
кипчак
Что характерно для этой власти, так это, что ни лиц, ни имен этой власти никто не знает. Настолько ничтожно их значение и их деяния. Знают только Зе и могут в полной мере оценить его полный провал на президентском поприще: от набора команды, министров, до полной и откровеной сдачи государственного суверенитета.