Обществоvgolos.com.ua11 мая

На Львівщині пройдуть масштабні антитерористичні навчання: у СБУ розповіли подробиці

У Львівській області в період з 12 по 14 травня пройдуть масштабні планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

nk_hauz/-m_owkjbuhvx2tleafm5.jpg

Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України у Львівській області.

Відомо, що масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних.

Таким чином, СБУ просить жителів м. Жовква, с.м.т. Куликів та м. Дубляни із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Зазначається, що на окремих територіях може бути перевірка документів громадян та огляд автомобільного транспорту. Так, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи