Обществоiviche.com14 июл.

На Львівщині уперше відбудуться масштабні міжнародні військові навчання

nk_hauz/-me_yhyxlazp-8yhgstx.jpg

Цього тижня на Львівщині на території міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного уперше розпочнуться міжнародні військові навчання «Три мечі-2021» за участю військовослужбовців чотирьох країн: України, Польщі, Литви та США. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначили в оборонному відомстві, у період із 17 до 30 липня на Львівщині перебуватимуть близько 1 200 військових, 200 бойових машин. Від України до навчань буде залучено підрозділ окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Під час занять на навчальних ділянках полігону залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.

У зв’язку з цим командування навчань звертається до співвітчизників із закликом допомогти військовим провести цей захід міжнародного військового співробітництва з максимальним рівнем безпеки.

Мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру миротворчості та безпеки, гостей Львівщини наполегливо просять обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону з міркувань безпеки.

Також наполеглива рекомендація у цей період не заходити й не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду.

Територію військового полігону охоронятимуть підрозділи Військової служби правопорядку ЗСУ, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Також відбуватиметься рух колон військової техніки. Тож водіїв просять під час зустрічі на дорогах з військовими колонами дотримуватись правил, визначених ПДР України, та уважно стежити за сигналами та вказівками, які подають екіпажі військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку ЗСУ.