Обществоwww.ukrinform.ua7 окт.

На перший Український військовий забіг уже зареєструвалось понад 800 учасників

nk_hauz/M1yxtTvng.jpeg

У неділю, 10 жовтня, в Києві вперше стартує Український військовий забіг, участь у якому візьмуть чинні та колишні військовослужбовці, ветерани. Підтримають українських побратимів також військові з Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба командування Сил підтримки ЗСУ.

“На перший Український військовий забіг, що відбудеться вже цієї неділі, 10 жовтня, у Києві наразі зареєстровано понад 800 учасників. Серед них — Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, його заступник Євген Мойсюк, Народний Герой України Павло Чайка, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, легендарний спецпризначенець 8-го полку Олександр Дарморос, який у боях на Донбасі втратив зір та має ампутацію нижньої кінцівки”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, основою забігу стануть діючі військовослужбовці Збройних Сил України - свої команди на дистанцію 10 км готують усі види та роди військ (сил). Одразу понад 150 військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об‘єднаних сил, братимуть участь дистанційно.

Підтримати українських братів по зброї своєю участю у забігу вирішили також військовослужбовці з Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції.

В пресслужбі наголосили, що захід відкритий абсолютно для всіх охочих. За задумом організаторів, забіг має об’єднати людей довкола захисників України й омріяної Перемоги. Ця думка закладена у слоган забігу - “Об’єднані Перемогою!”. Сама ж ідея проведення військового забігу виникла з огляду на популярність подібних заходів за кордоном. Найвідомішим є Марафон морської піхоти у США Marine Corps Marathon, у якому беруть участь також українські військовослужбовці та ветерани.

Український військовий забіг Military Run UA стане унікальною подією, адже на Європейському континенті забіг під егідою армії, що воює, проводиться вперше. “Ми прагнемо бути відкритими, ближчими до людей, яких захищаємо, ризикуючи власним життям. Ми власним прикладом пропагуємо здорові звички, силу духу і тіла, доводимо, що військові здатні об’єднати націю і у відсічі ворогу, і в таких сучасних благородних ініціативах”, - цитує Головнокомандувача пресслужба.

Зазначається, що початок заходу запланований на 8:30 10 жовтня біля входу до Маріїнського палацу.

Реєстрація для участі у забігу та детальна інформація про Military Run UA на сайті https://www.zsu.run/

Як повідомляв Укрінформ, 17 серпня в Міністерстві оборони України відбулося урочисте зібрання армійських чемпіонів та призерів, що представляли Україну на XXXІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо. Під час заходу міністр оборони України Андрій Таран відзначив, що на Олімпіаді у Токіо Україну представляло 158 спортсменів, серед яких було 60 атлетів зі Збройних Сил України, і саме вони здобули більшість олімпійських нагород до скарбнички Національної збірної: 10 із 19, зокрема, 1 золоту, 4 срібних та 5 бронзових медалей.

💬 Последние комментарии
Омелян Косопизд, Митець
Совсем е*анулись, свино*бы? Терран ПУ чётко скзал "Военных баз на Украине не допустим." Типа "красные линии.." и всё такое.. Русских позлить решили? Перебрали "храброй воды" на фуршете? Ну , прощайтесь , значит, и с нынешней Украиной. С Украиной в границах 2021 г. Горький урок 2014 года вам, вафлежуям, видимо, впрок не пошёл. И вы невнимательно "следите за мировой шахматной мыслью" .Хотя, ваш "остап бендер" , которому давеча хлопали в Раде дольше, чем КимченЫну , по-идее, как прошаренный жидок, нос по ветру должен держать стойко.
Неангл
Сгорів сарай, гори і хата
Омелян Косопизд, Митець.
Из всего, что увидел в Европе , всё правда и даже есть что добавить. Париж - самое мерзкое метро из всех, в которых довелось побывать. Грязное, мрачное, ужасно вонючее. Крысы возле Елисейских полей - да . Мусор , за*бывающие грязные арабы и ниггеры возле Эйфеля - да. Сена - грязная лужа. Как и Дунай В Будапеште. Днепр возле Киева, по сравнению с ними - кристалльно чистый "эвиан" . А Нева в Питере - вообще "дистиллят" , в сравнении с ними. Амстердам, летом, ночью - просто пи*дец! Обоссаный со всех сторон"конотоп" Но утром - свеж и чист. Ибо с 04:30 начинается повальная мойка и все это...льется в каналы. ( та-даамммм!!) Прокатились на катере - вода местами вонючая, шопи*дец. Штыняло так, будто ты где-то недалеко от колхозной фермы, а не в столице дизайна Европы. Нил в Каире - намного чище и приятнее , чем вОды Амстердама. Так что не европейцам подпё*дывать, что русские, мол, свиньи дикие. Вообще, в Европе есть полно хорошего. Вот Италия особенно маленькие городки,Парденоне, например чистота и порядок. И аккуратные , чистенькие люди. То-же, например, в Мьолбю ( Швеция ), Мальмё , в Троннхейме, в Осло. Или, в Словакии, в высоких Татрах - чистенько, уютно "карамельно/лампово " Видимо, курортные зоны. Из-за того и люди приятные и аккуратные. Ну а чистота, почти как в центре Москвы. Почти....
макс
Крым стал Российским потому, что Путин не позволил появиться базам НАТО в Крыму. Теперь и Новороссия войдёт в РФ. Идиотизму украинской власти нет предела.
Елена
Человек думает он царь природы, оказывается нет, Роджер думает он с деньгами царь людей, царёк,а на самом деле чмо позорное,дебил и козёл.
Елена
Зато можно уверенно что США не полицейское государство,притом оружия на руках столько,что в других странах,не скажу каких, хе,будь у них столько оружия погибших и раненых было бы как на войне.
Елена
Терпилы и чмошники мнят из себя Хероев,нет таких унижений и оскорблений которых бы не слышала современная Россия и не утерлась,х...ли , деньги прежде всего,Роджер вон ради денег на всё готов,иба гандон.