Обществоzik.ua22 янв.

На Полтавщині створять музей у будинку, що належав родині Панаса Мирного

nk_hauz/-lzbi4bpalfgx1bz2yz3.jpg

У громаді обіцяють створити цікавий туристичний об’єкт з сучасною та зручною інфраструктурою для жителів і гостей міста

У Гадячі, що на Полтавщині, планують створити музей-садибу "Просвітителі ХІХ століття", присвячену представникам місцевої інтелігенції того часу – родинам Панаса Мирного та Драгоманових-Косачів.

Про це повідомляє пресслужба Гадяцької міської ради.

Розміститься музей у садибі, що належала сестрі Панаса Мирного, й має історичну та архітектурну цінність.

"Тут проводитимуться екскурсії-подорожі на гостину до славних земляків, організовуватимуться театралізовані історичні перфоманси, літературні читання, конкурси та майстер-класи, вечори-зустрічі і засідання літоб’єднань, інтерактивні музейні екскурсії", – йдеться в повідомленні.

Можливість облаштувати в садибі музей з’явилася після того, як далекий родич сестри Панаса Мирного Дмитро Цимиренко вирішив подарувати цю будівлю громаді Гадяча. Після переговорів з міським головою Володимиром Нестеренком Дмитро Цимиренко розпочав передачу на баланс Гадяцької міської ОТГ садиби за умови, що міська рада забезпечить фінансування згідно з програмою щодо відродження місцевої історико-культурної спадщини та проведе необхідний капремонт будинку й історичну реконструкцію садиби.

У перспективі планують відтворити цю територію максимально наближеною до тих часів, коли вона належала родині Панаса Мирного, пов’язавши з родиною Драгоманових-Косачів, що жили по сусідству. У громаді обіцяють створити цікавий туристичний об’єкт з сучасною та зручною інфраструктурою для жителів і гостей міста.

💬 Последние комментарии
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.
Елена
Кто-то там сказал что рост ВВП России с 1991 года вырос на 30% , Роджер сказал что это двигатели прогресса,и это в первую очередь не в пользу промышленности,а в пользу природных ресурсов,это вэлыкэ досягнення,просто супер, Роджер дебил дебилом, ещё и как человек подонок плохо относящийсяк простым трудягам,считающиф их ленивыми неудачниками,что можно сказать о таком персонаже,вот потому я его так и люблю,в Китае как говорится всё происходит под чутким управлением руководящей и направляющей,чтобы там Роджер не говорил.