На Прикарпатті допомогу від угорців отримали 100 сімей переселенців
Обществоstyknews.info22 апреля 2015

На Прикарпатті допомогу від угорців отримали 100 сімей переселенців

Сьогодні, 22 квітня, в Івано-Франківсьому народному домі "Просвіта" передали допомогу внутрішньопереселеним особам з Донецької та Луганської областей.

ЇЇ отримали багатодітні сім'ї, матері-одиначки, діти-інваліди, яких відібрала Екуменічна служба допомоги Угорщини. Кошти на придбання допомоги вдалося зібрати рамках співпраці з міжнародними організаціями, в першу чергу Екуменічна служба допомоги Угорщини та міжнародній організація "Акт Альянс", які долучилися до збору коштів з передставників ЄС, щоб допомогти внутрішньо переселеним особам, що знаходяться у складній ситуації. За словами першого заступника регіонального штабу по роботі з переселенцями Лесі Аронець, це цільова допомога, яку передають конкретним сім'ям. Списки тих, хто її отримає формувала Екуменічна служба допомоги Угорщини, яка передала продукти. Допомога містить продуктові набори, засоби гігієни, побутову хімію та ковдри й отримають її 30 сімей-переселенців з Франківська й ще 70 - з області. "Тішимося, що це вже 4 допомога, яка приходить від угорської сторони. Дякуємо, що країни-сусіди не стоять осторонь. Й розуміємо, що не вирішимо проблему цією допомогою, але ці рис, гречка, олія та памперси допоможуть сім'ям хоча б на 3-4 місяці", - розповіла Леся Аронець Все закуплено через мережу "Метро". Таку ж допомогу отримають переселенці Львівської та Закарпатської областей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ничего удивительного
Уже два дня трут мои комментарии, эти местячковые кремляди! Так вот, все правильно эти два утырка обыкновенные пропагандоны, хотя очень возможно что это пишет один "админ" этой инфопомойки, там исходящие IP из одного пула. Эта инфопомойка одна сплошная кремлядская пропаганда, а эти псевдокомментаторы, обыкновенные кремлеботы, и эта дурочка "элэночка" тоже одна из них, только играет роль "ковтуна на первом Анале срашки", а тут играет роль тупого майданутого хохла, для так сказать контраста. Ну типа все "свидомые" тупые как эта "элэночка" старая и уродливая, а вот рюсяфилы это очень "умные" . Вот такая правда!
экспэрды доморощенные
Веник, на то ты и швабра, что тебе не понять!
е
А как же контрабас западян.. Они ж так трудятся, так трудятся...
е
Помни чужеземец тут хозяин украинец визжало свидомые стадо....
е
Весьмир с нами кричали свидомые... Вот и спали последние маски... Доить страну будут до последнего
Кот
Да заберите уже у них безвиз.Не оправдали доверия,вот вам и попили кофе в Вене!!!.
Я
Невиліковні