На Рівненщині облаштують новий пункт перетину кордону
Обществоogo.ua18 июня 2020

На Рівненщині облаштують новий пункт перетину кордону

Рівненські чиновники планують відкрити пішохідний перехід у Білорусь на КПП "Прикладники". Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій ПОДОЛІН.

За його словами, автомобільна дорога Р-76 КПП "Прикладники" – Зарічне – Дубровиця перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Рівненської області. У 2018 році провели частковий ремонт цієї дороги вартістю 79 мільйонів гривень. У цьому році заплановано провести відповідні процедури закупівлі та розробку проектно-кошторисної документації з поточного та середнього ремонту цієї дороги. "Ті речі, які декларував голова ОДА, а саме відкриття пішохідного переходу з Білорусі, будемо реалізовувати. У результаті відкриття переходу збільшаться митні платежі як у бюджет області, так і державний бюджет. Це одне з чергових наших завдань", – наголосив Подолін.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ключевое слово "СВОИХ". А хохлоту чужое продает, ворованное.
гость
А если грипп?
Гость
Так она давно уже в опе и без Славы.
Ен
А что у нашего северного соседа?Сколько продали,распродали и отдали всех военных секретов и технологий,уничтожили НИИ и целые направления в рос.оборонном ведомстве , ещё до Сердюкова и с Сердюковым во главе,а кто Сердюкова на должность поставил и гражданку Васильеву иже с ним?да вообще и до Сердюкова всё что могли уничтожили и распродали, разве не так?Так,где наказания виновных?Нет такого,ну кроме там прапорщика зав.вещевого и продуктового склада и десятка генералов,но не тех кто реально был причастен к разгрому Армии и Флота,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Америка великая страна,поздравим и мы вместе с Владимиром Александровичем США с Днём Независимости.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
сало
так и будет
сало
и это интересно