Обществоdity.ogo.ua2 мая

На Рівненщині живе родина-рекордсмен – батьки виховують 19 дітей

На Рівненщині у селі Глинне Рокитнівського району проживає багатодітна родина Ковалевичів. Це сім’я-рекордсмен за кількістю дітей. Їх аж 19: старшій дитині 27 років, а наймолодшому Назару – менше 2.

Світлана Ковалевич – мама цієї великої родини, вона у 45 років вкотре народила дитину і стала рекордсменкою. Малюк з’явився на світ у 2019 році, в день народження свого батька Петра. Тато був присутній на пологах. Вага хлопчика становила – 3900кг, а зріст – 62 см. Пологи у Світлани були природні, як і всі попередні.

Світлана зізнавалася, що виносити малюка в 45 років сильно відрізняється від вагітності в 18 років.

“Звичайно, виносити першу дитину в 18 років і 19-го в 44 роки (я народила Назара за кілька днів до 45-річчя) – дві великі різниці. Мені вже важко, я швидше втомлююся”, – зазначила багатодітна мама.

Всього у Світлани та Петра 19 дітей. Найстаршого вона народила в 18 років, зараз йому вже 27. Як зізналася Світлана Ковалевич, вони з чоловіком намагаються шанувати заповіді Божі. Вони обидва виховувалися в багатодітних сім’ях.

Ми з чоловіком намагаємося виконувати заповідь Божу. І я, і Петро, виросли у великих сім’ях. У моїй родині нас було вісім, а у матері чоловіка – 15 дітей. У кожного з нас тепер велика рідня. Виходить, що зараз у матері мого чоловіка вже 98 онуків. До речі, у чотирьох наших старших дітей вже теж є діти. Тому, у мене не тільки 19 дітей, а вже і 13 онуків,

– розповіла Ковалевич.

Вона зазначила, що у дітей немає ревнощів або заздрості один до одного. Вони з нетерпінням чекали появи в будинку ще одного малюка. Старші дівчатка допомагають мамі по господарству, оскільки в сім’ї є і корови, і свині, і кури. Сім’я живе коштом свого господарства.

Як зізнається Світлана Ковалевич, вони з чоловіком не виключають появи на світ і 20-ї дитини.

nk_hauz/-mzfjgq-jpinilj9xwpz.jpg
💬 Последние комментарии
Макс
А ведь "население, состоящее из русских, румын, молдаван, греков, цыган, гагаузов, болгар, училось жить отдельно от Киева. Результаты с точки зрения унитарного государственного устройства современной Украины катастрофические" ;. … а неоправданная "украинизация сеет вражду и ненависть между многонациональным населением". … "Украинский язык не является самостоятельным языком и представляет собой наречие составляющее 70% русских, 12%румынских, 12% польских слов. А остальные производные венгерских, австрийских, литовских слов! Украинский не более чем диалект или патуа": (патуа (раtois)обозначает локально ограниченную речь определённых групп населения, главным образом сельского".
наблюдатель
И Украина осталась должна жителям "ДНР" и "ЛНР" более 77 миллиардов гривен пенсий
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
И однако (до нынешнего времени) для православных верующих Задубровки этот циничный политический фарс обернулся горем, кровью и слезами.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
Однако все в Малороссии считали себя частью единого русского народа, оторванной от единого целого. Их политическим идеалом было возвращение в состав Руси, под которой они подразумевали Российскую империю.
Гость
Кому чего... и такое бывет.