Обществоwww.slovoidilo.ua30 апр.

На травневі свята в Україні поліцію переведуть на посилений режим

nk_hauz/-mzwi-ec4njjryrpaqzf.jpg

На Великодні свята у 2021 році українські правоохоронні органи, зокрема, Національна поліція та Національна гвардія, працюватимуть у посиленому режимі.

Про це розповів Володимир Мартиненко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Всі підрозділи МВС готові до будь-яких процесів, які можуть відбуватися у нас в країні. Особливо ми звертаємо увагу на громадянську безпеку, загрози мінувань. І в цілому там, де будуть великі скупчення людей, працюватимуть правоохоронці, щоб забезпечити безпеку і дотримання обмежень через COVID-19», - розповів Мартиненко.

Мартиненко також пояснив, як саме поліція стежитиме за дотриманням карантину і що загрожує його порушникам.

«Правила встановлює не поліція, а місцеві органи влади, крім того, що встановлює загальні правила Кабінет Міністрів. Тому обмеження будуть, але поліцейські будуть толерантно ставитися до тих, хто намагається порушити дисципліну, розмовляючи з ними. Звичайно, якщо порушення будуть злісні, буде покарання в рамках закону — адміністративний штраф і т.д. у нас люди з розумінням почали ставитися до карантинних обмежень, вони вже звикли до масочному режиму, соціальної дистанції, заборони відвідувати певні місця. З іншого боку, правоохоронці вже вибудували нормальну співпрацю з представниками громадянського суспільства, навчилися правильно комунікувати та відпрацювали гострі кути», — розповів він.

💬 Последние комментарии
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!
Весёлый Роджер
Вот он план шизика стратега - с выходом на границу Урала и Камчатки!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами ДВУХ танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»