На травневі свята в Україні поліцію переведуть на посилений режим
Обществоwww.slovoidilo.ua30 апреля 2021

На травневі свята в Україні поліцію переведуть на посилений режим

На Великодні свята у 2021 році українські правоохоронні органи, зокрема, Національна поліція та Національна гвардія, працюватимуть у посиленому режимі.

Про це розповів Володимир Мартиненко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Всі підрозділи МВС готові до будь-яких процесів, які можуть відбуватися у нас в країні. Особливо ми звертаємо увагу на громадянську безпеку, загрози мінувань. І в цілому там, де будуть великі скупчення людей, працюватимуть правоохоронці, щоб забезпечити безпеку і дотримання обмежень через COVID-19», - розповів Мартиненко.

Мартиненко також пояснив, як саме поліція стежитиме за дотриманням карантину і що загрожує його порушникам.

«Правила встановлює не поліція, а місцеві органи влади, крім того, що встановлює загальні правила Кабінет Міністрів. Тому обмеження будуть, але поліцейські будуть толерантно ставитися до тих, хто намагається порушити дисципліну, розмовляючи з ними. Звичайно, якщо порушення будуть злісні, буде покарання в рамках закону — адміністративний штраф і т.д. у нас люди з розумінням почали ставитися до карантинних обмежень, вони вже звикли до масочному режиму, соціальної дистанції, заборони відвідувати певні місця. З іншого боку, правоохоронці вже вибудували нормальну співпрацю з представниками громадянського суспільства, навчилися правильно комунікувати та відпрацювали гострі кути», — розповів він.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Тварь ты на мове обязан писать, если ты с Украины: "Казка про попа і наймита його Балду" Олександр Пушкін " ...Піп йому: "Шукаю служника такого, Не вельми ціною дорогого, Щоб знав і коні доглядати, І шить, і варить, і майструвати"." Ну для Шмули там будэ... манструбати тай горилки наливати.
Весёлый Роджер
ССылку дай где ты это написал? Не умеешь, туповат тай дюже сильно свиноват? ....Где я пи....дю? Ну пример привести можешь? ха. Нет примера, нету дела, ха.
см
согласен
cv
)
Весёлый Роджер
Хе-хе падлюка! А в чём же Шмуля моя болезнь? В том, что всем показываю какое ты щирое жидоxoxлячее гивно? Аргументив у тебя Шмуля зовсим НИМА, тильки кальсоны ворованные полные русофобного дерьма! Ось так пердун мудак?! Ах, дальше ещё веселее..., жди падлюка бибисная, стобрис нятащитас!!!
Весёлый Роджер
Только такие как ТУПОЙ и выживший из ума пропахандон Шмуля, могут радоваться таким ПЕРЕМОГАМ с потешными рвами и щирой Стеной xoxлячего плача чи хохота! Вот жешь тупые щирые идиоты, верят що этот ров защитит от москальских танковых орд. Ну есть же Интернет, ну посмотрите параметры мостоукладчиков для танков в российской армии, там три мостоукладчика типа МТУ: МТУ-20, МТ-55, МТУ-72. Буду краток – скакуны вам кизда в любом из вариантов. Стройте рвы шырше и глыбже, цэ будет общей могилой для xoxлoфашистов. Щоб клятым москалям даже рыть нычого не надо було! Сало не роняем, москалям сохраняем!
Луна-2
Обидно,, понимаешь ли, пиндосам, ,что Россия стоит выше их и ничего не спрашивает..