Обществоukr.media17 июл.

На ці 5 простих істин про чоловіків жінки обов'язково мають звернути свою увагу

Деяка інформація про чоловіків варта жіночої уваги.

nk_hauz/-mekxl4v5guddecmrh0p.jpg

Чоловіки й жінки — вогонь і вода, земля і небо, Марс і Венера... Ми звикли думати таким чином. Але ж насправді, ми не настільки вже й відрізняємося одне від одного — просто часом нам складно одне одного зрозуміти. Так, трапляється, що вони змушують нас скаженіти, лити сльози, розривають нас зсередини — але ми щоразу до них повертаємося. Адже чоловіки й жінки не можуть одне без одного.

Що робити? Зараз ми вам розповімо 5 простих істин про чоловіків, які допоможуть порозумітися з ними, інформує Ukr.Media.

Вони не полюбляють листуватися (тож робіть так само)

Не знаємо, про що лише хвилювалися жінки, коли були стаціонарні телефони, але знаємо напевно, що зараз найбільша їх розвага — писати повідомлення своїм коханим і ображатися на те, що вони не відповідають на кожне їх смс. Класика.

"Чому він раніше писав мені настільки багато, а тепер мовчить?", "Чому він настільки довго відповідає?", "Навіщо він пише такі короткі повідомлення?", — формулювання цих питань можуть змінюватися — але зміст залишається тим самим. Насправді, існує не одне дослідження, яке доводить, що чоловіче мовчання у мережі — це не ознака байдужості. Просто вони не бачать сенсу спілкуватися через месенджери, якщо про усі ці дрібниці можна поговорити вдома.

Так, на початку відносин він буде писати вам багато, часто, розгорнутими реченнями, віршами і чим лише побажаєте. І це не лицемірство: по-перше, йому хочеться вас завоювати; по-друге, він не квапить події; а по-третє, йому й самому цікаво дізнаватися щось про вас і спілкуватися якомога частіше. Згодом відносини стають більш стабільними, ви вже все одне про одного знаєте, і необхідність у нон-стоп спілкуванні просто зникає. Звичка залишається лише у вас.

До речі, чому для нас, жінок, це настільки важливо, теж науково доведено. Річ у тім, що, зазвичай, ми реалізовуємо себе через успішне спілкування з оточуючими, тому підтримувати контакти для нас — святе. Чоловіки ж, навпаки, переважно реалізовуються у роботі і мірилом свого успіху вважають не кількість корисних зв'язків, а власні досягнення. До того ж, багатозадачність їм доступна не у тій мірі, що й нам. Це ми можемо написати повідомлення й одразу ж повернутися до справ. Їм доведеться починати усе спочатку.

На жаль, більша частина відносин руйнується ще до того, як жінка змириться з цим. Вона буде писати йому на роботу, відволікати його від справ, а натомість отримувати "байдуже" мовчання. І вважатиме, що кохання минуло.

Але це дуже велика помилка. Тож якщо й ви зіштовхуєтеся з цією проблемою, спробуйте концентруватися не на кількості спілкування, а на його якості.

Здорові і правильні відносини мають будуватися на особистому спілкуванні. Месенджери залиште для списку покупок або інших невідкладних повідомлень.

Чоловіки говорять про кохання вчинками, а не словами

Принаймні, якщо це дійсно ті чоловіки, які кохають. Чи траплялися у вас ситуації, коли він говорив вам, що ви чудова / гарна /сексуальна / неймовірна, і зникав на місяць? Якщо так, то, швидше за все, ви вже з ним не зустрічаєтеся. Так, чоловіки чудово знають про те, що ми кохаємо вухами, і вже повірте, вони знають, як використовувати потрібні слова. Але проблема у тому, що якщо крім слів немає нічого більше, то він не вважає, що ви гідні його часу і сил.

Зовсім інша ситуація складається, коли чоловік взагалі не говорить жодних приємних слів. При цьому він готовий зірватися з роботи, щоб відвезти вас до подруг, готовий провести вихідні з вашою мамою, купує вам продукти і т. д. І у цьому випадку вже жінки починають дивуватися, чому він досі не сказав три чарівних слова, і стають настільки одержимими цим, що навіть припиняють помічати, що його вчинки — красномовніші за будь-які слова.

"Кохання" для переважної більшості чоловіків — велике і страшне слово, але це зовсім не означає, що вони не вміють кохати. Тому спробуйте жити тут і зараз та дивитися на його вчинки, а не чекати, коли ж він скаже те, що, на вашу думку, він повинен вам сказати.

Він хоче зробити вас щасливою (просто не знає, яким чином)

Зберігайте спокій, пані, зараз ми скажемо вам вам те, що може шокувати вас: ваш чоловік хоче зробити вас найщасливішою у світі. Так-так, знаємо, іноді здається, що вони навмисно хочуть зробити наше життя важчим і просто змусити нас збожеволіти, але насправді це вони дійсно піклуються про наше благополуччя. Просто вони не завжди розуміють, як треба.

Чоловіки — не жінки (знаємо, це ще один шок). Вони не розуміють натяків і не полюбляють розгадувати ребуси. Отже, найпростіший і найприємніший вихід: скажіть йому відверто, якщо вам щось потрібно. Ключове слово тут — скажіть. Не вимагайте, не наполягайте, а, головне, не погрожуйте.

І ще один важливий момент: завжди показуйте, що ви цінуєте його зусилля.

Повірте, немає нічого приємнішого для чоловіка, ніж бачити, що його жінка по-справжньому з ним щаслива. Зазвичай, якщо він цього не бачить, він починає думати про те, що він вам не потрібен, і йде.

Він заметушиться, якщо йому буде здаватися, що він вас втрачає

Важливо: користуйтеся цим знанням у міру. Не варто випробовувати його щоразу — в іншому випадку він може подумати, що ви просто примхлива жінка. Але у цілому істина є універсальною: щойно він зрозуміє, що він вас втрачає, він почне згортати заради вас гори. І вже тоді ніякі проблеми на роботі, важливі зустрічі або втома його не зупинять.

Чому так відбувається? Цей феномен можна умовно назвати чоловічим законом збереження енергії.

Іншими словами, поки чоловік почувається у ваших відносинах у безпеці, він докладатиме менше зусиль.

І це логічно: порівняйте свою поведінку на розпродажах. Якщо ви бачите сукню від Chanel з 80 % знижкою, невже ви будете прагнути заплатити усю суму повністю?

Так і у чоловіків. Але щойно він зрозуміє, що існує ризик того, що вас отримає інший, він буде боротися за вас. І це серйозний показник його почуттів.

Найбільше він цінує свободу

Без розчарувань сьогодні не обійдеться, але це треба прийняти: чоловіки найбільше у світі бояться втратити свободу.

І цим можна багато чого пояснити: і їх мовчання у месенджерах, і їх постійні риболовлі та походи з друзями, і навіть їх страх перед серйозними відносинами.

Чи означає це, що усі вони таємно хочуть від нас втекти? Ні. Але все ж таки з нашого боку не буде зайвим давати їм час на себе. Та й нам теж варто розвиватися поза відносинами. Ми, на відміну від чоловіків, занурюємося у почуття настільки, що зі спокійним сумлінням можемо закинути улюблені заняття, припинити бачитися з друзями і т. д. І це велика помилка, тому що замкнені системи ніколи не розвиваються.

Підживлюйтеся новими враженнями ззовні, щоб формувати у ваших стосунках нові грані.

Він буде отримувати необхідну йому свободу, а ви будете займатися улюбленими справами і не забиватимете собі голову зайвими думками.

💬 Последние комментарии
К полету готов
Маркс предупреждал, что его учение предназначено не для России, поскольку там даже не смог развится феодализм... Все верно говорит этот Клаус Шваб. Частная собственность является одним из человеческих предрассудков, то есть комплексом. Но это опять таки не для русских, а для развитого постиндустриального общества. Русским такого просто не понять.
ALWAS
Шановний, он Президент страны, избранник народа. Лучше не было. Что тогда о других говорить, о нас с Вами.....
ALWAS
А сколько не выявлено ? Ведь многие и к врачам обращаться боятся. Знают, что цель не лечить, а урвать. И уж если болезнь в лёгкой форме или бессимптомна..... А если нужно- выявят и мульён. Чтобы налякать народ.
Иеээх
А поговорка гласит: ворон ворону глаз не выклюет. Так что подождем.
Гость
Он считает!!!!! Он знает арифметику!!!!!! Это божественно!!!!!!!!!!!!!
Игбун Хохлов
На холопотамии осталось только 2 сорта сала: корейское "чу-жэ" и французское "вжэнэма". Есть еще Пеця Поросенко, но это собачатина пятой категории.
Елена
И у нас состоится турнир и шахматный и рыцарский и по поеданию большого количества сала на время, всему свое время.