Обществоgsminfo.com.ua5 окт.

На Україну насувається холодний фронт

nk_hauz/aFwkndD7g.webp

В Україні очікують на погіршення погодних умов. Про це вже повідомили синоптики. Після зіткнення двох антициклонів ситуація із погодою не покращиться. Експерти прогнозують різке похолодання, дощі та грози по всій території країни. Причиною тому є холодний атмосферний фронт. Тож не встигнуть українці насолодитись бабиним літом, як настане період злив та заморозків.

На Харківщині, Полтавщині та Київщині буде +10…+15 впродовж усього тижня. Але відчуватиметься значно холодніше. Небо здебільшого буде ясним, дні сонячні. Азовське та Чорне моря штормитиме. Східний вітер не даватиме спокою жителям прибережних районів. На заході країни погодні умови також несприятливі. Саме тут найвища ймовірність тривалих злив.

Синоптична ситуація у жовтні розгортатиметься наступним чином. Уже у наступні вихідні на територію країни зайде фронт і принесе справжній клопіт. Температура повітря коливатиметься у межах +11… +18 градусів тепла. Вже з 8 жовтня стане суттєво прохолодніше. Вдень температура не перевищуватиме +13 градусів у південних регіонах. На півночі та заході на стовпчиках термометра буде не більше +7.

nk_hauz/Xlom7dvng.webp

Взагалі осінь буде холодною та багатою на опади. Народні синоптики прогнозують ранню зиму цього року.  Хоча великих катаклізмів не передбачається, експерти радять утеплюватися українцям та готуватись до опалювального сезону. Саме така погода сприяє розповсюдженню сезонних застуд та загостренню хронічних хвороб.

Радує той факт, що сонячна погода не завдасть клопоту. Найближчим часом не передбачають магнітні бурі та інші біди з космосу.

💬 Последние комментарии
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.