На військову службу будуть призивати без мобілізації
Обществоfbc.ua21 апреля 2021

На військову службу будуть призивати без мобілізації

В Україні резервістів призиватимуть на військову службу без оголошення мобілізації. Глава держави Володимир Зеленський завізував своїм підписом законопроект № 1357-ІХ, у якому прописано відповідну норму. Його парламент ухвалив 30 березня цього року за ініціативою президента.

Зазначається, що цей закон дозволяє за необхідності упродовж доби мобілізувати резервістів. Очікується, що це надасть можливість стрімко доукомплектувати військові частини усіх сил оборони держави резервістами, що істотно посилить їхню боєздатність в час наростаючої військової агресії, та підвищити бойовий потенціал “оборонки”, що дозволить своєчасно відреагувати на раптові загрози нацбезпеці.

Документом запроваджено новий вид військової служби. Йдеться про військову службу за призовом осіб серед резервістів в особливий період.

Вказано, що громадянам-резервістам передбачені ті ж трудові, соціально-правові і освітні гарантії, як і для мобілізованих.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
"супер держава" Америка)))... и эти люди над Россией смеются
е
конечно.. туалетная бумага то Елена...она ж своим хозяевам жопы лижет...а бензин все равно больше года не хранится...
е
ой.. ну про дуполиза тебе то так точно промолчать надо.. ты ж своим хозяевам америкосам жопу уже отполировала... А про мамалыгу..ты ее ела? настоящую молдавскую традиционную? нет? опять одна бабка сказала? сразу видно вечное твое желание всех обосрать...
е
а то что? мощно перднешь? иди лижи жопу америкосам, не отвлекайся...работать то не умеешь...
е
А давай, расскажи и про украинский ядерный синтез и про украинские нанотехнологии.. Давай, а мы посмеемся с твоего бреда.... И как там проект Стена проживает? Много построили? А распилили сколько? Как там база на Марсе. Луне поживает?? Давай, не стесняйся, поведай миру про достижения свидомых...
е
Так что в Беларуси идут на поводу у таких вот разрекламированных тобою трудяжек-бродяжек?? Завралась совсем.. Тебе Игбун правильно привёл статистику... И крыть тебе нечем, трепло брехливое...
Елена
Может тебе про холодный ядерный синтез рассказать ?Или про нанотехнологии?Как там Сколково? много денег распили из бюджета,как там Роснано?