Обществоzk.znaj.uaOct 31

На Закарпатті встановили найбільший дерев'яний герб в Україні

nk_hauz/-mky95nlp_vq964hp7tm.jpg

На Закарпатті пройшло урочисте відкриття найбільшого дерев'яного герба в Україні. Детальніше про це розповідає телеканал "М-студіо" у своєму сюжеті.

Повідомляється, що в селі Лазещина, що на Закарпатті, встановили найбільший в Україні дерев'яний герб, який ознаменували національним рекордом. На урочистому відкритті побували небайдужі жителі села, а також безпосередні учасники події – співробітники Карпатського біосферного заповідника та працівники держлісгоспу.

Відкриття відвідав і місцевий священик - він провів панахиду на честь урочистого відкриття.

Головним ініціатором такої споруди став начальник Петрос-Говерлянського відділення Карпатського біосферного заповідника ігор Іванків. Він розповів, що в майбутньому вони мають безліч планів і цікавих проєктів для процвітання рідного села. Він сподівається, що всі вони будуть незабаром реалізовані.

💬 Последние комментарии
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.
Игбун Хохлов
Вот и в 41-ом хохлоту думало, что Гитлеровская Германия великая непобедимая страна.
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.