На заході України 180 км річок забиті сміттям
Обществоagroter.com.ua12 августа 2020

На заході України 180 км річок забиті сміттям

Державна екологічна інспекція перерахувала смітники вздовж прикордонних карпатських річок, сміття з яких може потрапити до сусідніх держав. Про це повідомив голова інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

“Проінспектували басейн прикордонних річок на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Сміття більше, ніж ми могли собі уявити”, – написав Андрій Мальований.

За словами голови Держекоінспекції, у Чернівецькій області ПЕТ-пляшки, пакети, ганчір’я, пні, гілля та цілі дерева трапляються вздовж 180 км прибережних захисних смуг та заплав річок Дністер, Прут, Черемош, Малий Серет. У Сокирянському районі виявлено низку стихійних сміттєзвалищ. Також у Чернівецькій області є три офіційних сміттєзвалища, що розташовані у небезпечній близькості до водойм.

На Івано-Франківщині чимало стихійних сміттєзвалищ на території Яремчанської міської ради. На узбережжі річки Прут побутові й будівельні відходи поблизу старих очисних споруд у Ворохті, відходи деревообробки й склобій по вулиці Курортна у селі Татарів, відходи деревообробки по вулиці Героїв Майдану в селі Яблуниця. У Микуличині біля річки Підстрім, притоки Прута, також звалище побутових й будівельних відходів. Біля річки Солонець поруч з перехрестям автодоріг Делятин-Коломия та Н-09 Мукачево-Львів ще одне звалище побутових відходів. Також в Івано-Франківській області побутові відходи у прибережно-захисній смузі річки Прут у селі Шепарівці Коломийської ОТГ. І аж 10 стихійних сміттєзвалищ в селі Нижній Березів Косівського району біля річки Лючка, притоки Прута.

На Закарпатті на територіях басейнів прикордонних річок Тиса, Уж, Латориця та їх приток виявлено 45 стихійних сміттєзвалищ у Берегівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Воловецькому, Іршавському, Свалявському, Тячівському, Ужгородському, Мукачівському районах. Загальний обсяг виявлених відходів становить близько 1,495 м кубічних, загальна площею 2,897 м кв.

На Львівщині стихійних сміттєзвалищ у прибережних смугах немає, проте є офіційний полігон твердих побутових відходів біля річки Опір селища Славське, що становить екологічну загрозу.

7 комментариев

Написать комментарий
 • ВОЗРАДУЙСЯ ДАРУ СЕМУ
  12 августа 2020
  ТАК ЦЭ Ж ЙЕВРОПЕЙСЬКИ ЦИННОСТИ ПРИПЛЫЛИ! РАДОВАТЬСЯ НУЖНО!
  Ответить
 • е
  12 августа 2020
  Вопрос к Елене, мусорные реки характерная особенность западян, львовский мусор аналогично. Чего твои трудолюбивые жители Пьемонта не в состоянии за столько лет незалежности научиться не гадить под себя,а?
  Ответить
  • Елена
   12 августа 2020
   е
   Поехали на работы они по разным направлениям,а дома остались старики и дети,вот и получилось так.приедут , уберут.Разве только у них так,во многих странах мира такое тоже есть.
   Ответить
   • е
    12 августа 2020
    Елена
    Блин, я говорю не о других странах, а о Украине! До тебя не доходит вопрос? кто мешал за 30 лет все наладить и построить??? Почему в других регионах нет таких проблем?
    Ответить
   • е
    12 августа 2020
    Елена
    ответ будет?
    Ответить
   • Игбун Хохлов
    12 августа 2020
    Елена
    Насрали и уехали. Цэ гидно.))))))
    Ответить
   • антиЕлень
    12 августа 2020
    Елена
    А отчего же на ридну нэньку не хотят робыты? Так сильно ее любят? О, как!
    Ответить
💬 Последние комментарии