Обществоwww.ukrinform.ua15 янв.

На Житомирщині розробляють туристичний геопортал

nk_hauz/jX-aMJJ7R.jpeg

У Житомирі науковці інноваційно-космічного кластеру «Полісся», що функціонує на базі Поліського національного університету, розробляють туристичний геопортал за допомогою геоінформаційних систем (ГІС) та технологій.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету Петро Пивовар.

«Зараз ми формуємо унікальну базу даних, яка в майбутньому переросте в туристичний геопортал. Його ідея в тому, аби людина в телефоні відкрила цей портал і вирішила, який вид туризму вона обирає сьогодні, у який спосіб вона буде діставатися до об’єктів, як спланувати за потреби ночівлю. Геопортал видаватиме маршрут, кудою їхати із точками, що побачити, де пообідати, яку фотозону варто відвідати», – зазначив Пивовар.

За словами науковця, туристичний геопортал міститиме інформацію про об’єкти природно-заповідного фонду, релігійну та культурну спадщину, рекреаційні об’єкти, історичні місця, івент-туризм. Кожна локація супроводжуватиметься контактною інформацією. Серед сервісів порталу будуть побудова маршруту, бронювання квитків і житла.

Перед тим, як наповнити портал, планують провести верифікацію даних про об’єкти за допомогою флешмобу в соцмережах, коли всі охочі можуть зробити фото об’єктів та додати опис про їхній стан.

Як повідомлялося, науковці інноваційно-космічного кластеру «Полісся» аналізують загрози продовольчій безпеці України за допомогою геоінформаційних систем (ГІС) та технологій.

Регіональний інноваційно-космічний кластер «Полісся» створили 2020 року. Його мета – діяльність у сферах розвитку сучасних космічних та геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань продовольчої, екологічної, фінансово-економічної, енергетичної та інформаційної безпеки регіону і держави, управління регіональним розвитком, реалізації історико-культурних та туристичних проєктів, підготовки фахівців та проведення наукових досліджень.

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!