Обществоukr.media12 сент.

Найчастіші фрази близької людини, яка хоче вас обманути

На які сигнали слід звернути увагу.

nk_hauz/F93UWpSnR.webp

У партнерів, що вступають у відносини, не виникає думок про зраду. На жаль, згідно зі статистикою, 16% чоловіків і жінок, які перебували у шлюбі, зізнаються в невірності. Нерідко все відбувається поступово і непомітно. Що говорить близька людина, коли хоче вас обдурити, інформує Ukr.Media.

Вибач, що не писав, було багато роботи

Якщо раніше партнер відправляв повідомлення кожну годину, а зараз не робить цього, будьте обережні. Це може бути червоним прапорцем, що свідчить, що обман не за горами.

Тобі подобається моя нова зачіска

Якщо чоловік завжди робив однакову стрижку і раптом змінив стиль, — привід задуматися. Будь-які серйозні трансформації зовнішності, наприклад, схуднення, покупка нового одягу, більш часте використання макіяжу можуть говорити про ймовірний обман.

У мене нічого нового на роботі

Подружжя ділиться всім, що з ними відбувається. Обмін інформацією підтверджує близькість. Якщо він припиняється, — серйозний привід задуматися про відносини в шлюбі.

Я знаю, що ти мені зраджуєш

Нерідко обманщики першими дорікають партнера. Вони покладають на нього провину, змушують захищатися. Такі маніпуляції засмучують, змушують думати, що близька людина ніколи не зрадить, хоча фактично можливо, що це вже сталося.

Підемо, стрибнемо з парашутом

Бажання зробити екстремальний вчинок говорить, що відносини не забезпечують стимуляції, яку один з партнерів прагне в шлюбі. В результаті він шукає гострі відчуття на стороні.

Я відчуваю, що ти мене не цінуєш

Невпевненість людини може вплинути на шлюб. Такі почуття викликають сумніви, чи гідна вона відносин, чи добре виглядає, щоб бути коханою. Нерідко потрібне підтвердження в інших місцях шляхом обману.

Я завжди слухав цю музику

Зміна пристрастей — небезпечний сигнал. Він каже, що прослуховування мелодій, які раніше викликали роздратування, нагадує про приємні моменти з іншою людиною. Навіть якщо партнер ще не зрадив, то невірність не за горами.

💬 Последние комментарии
Флорин Курта
Кто или что дает тебе право навешивать ярлыки суперэтносов на другие народы?
Флорин Курта
А почему ты решил, что поляки, например, славяне?
---
если бы Россия напала на Украину то была бы война а не ато и оос.Это по конституции Украины.Все просто -нет войны -нет агрессии
---
не сходится ни как-на счет злобы тут мы всем фору дадим,о культуре я вообще молчу-у нас сплошная чернуха и гнет.,а умственная ограниченость-это натыкаться на грабли на которые натыкались другие и давно поставили предупреждающие знаки возле этих граблей.К стати по чему французы не празднуют день великой буржуазной рэволюции?? День взятия Бастилии празднуют а день рэволюции нет.Свобода.Равенство.Братство...а не празднуют.Почему?? Может они умственно отсталые или злобные??
Каменяр
На рахунок позиції України по Мінським угодам - знову брехня, яка поширюється кремлівськими пропагандистами. Вибори на окупованих територіях можливо проводити лише виключно по українським законах, по українській Конституції. І в виборах не мають права приймати бандити ЛНР і ДНР, найманці, які прийшли з РФ та різних Сербій, Бразилій, Осетій і Абхазій, а також ті, хто отримав російське громадянство та ГОЛОСУВАВ НА ВИБОРАХ В РФ. ФЕЙС-КОНТРОЛЬ обовязковий!!!
---
поляки,словаки,русские .беларусы,черногорцы,украинцы, кто они такие?? Просто славяне.Почему так плющит от этого ?
---
ну и в чем разница,да еще огромная?
Авторские статьи