Обществоukurier.gov.uaFeb 19

Найнебезпечніший діючий вулкан Південної Америки може обвалитися

Тунгурауа – розташований в Еквадорських Андах діючий вулкан, який вважається найнебезпечнішим на території Південної Америки – може обвалитися. Про загрозу колапсу вулкана повідомляє «Урядовий кур’єр» з посиланням на американські ЗМІ.

nk_hauz/-m0spc18tcbhqwpnwd6s.jpg

Назва Тунгурауа перекладається з мови древніх інків як «Вогняна горлянка» і в цілому відповідає буйному норову вулкана. Чергова активізація вулкана, яка розпочалася 20 років тому і триває досі, привела не тільки до кількох великих вивержень, але і дестабілізувала західний схил Тунгурауа.

Усередині Тунгурауа, як впевнені американські вулканологи, відбуваються надзвичайно активні геологічні процеси, підсумком яких може стати часткове або повне обвалення вулкана. Щось подібне вже відбувалося три тисячі років тому – тоді обвал Тунгурауа став причиною потужного зсуву гірських порід, в результаті якого в Еквадорських Андах стався локальний апокаліпсис, що торкнулася територію в радіусі сімдесяти семи кілометрів від вулкана.

«За останні три тижні західна сторона Тунгурауа піднялася на три з половиною сантиметри. Ми вважаємо, що це сигнал катастрофічних процесів, які відбуваються всередині гори. Причина процесів – дисбаланс об’ємів лави, що піднімається і опускається», – зазначає вулканолог Джеймс Хікі.

Як уже повідомляв "Урядовий кур'єр" вчені дали остаточну відповідь на запитання про причини вимирання динозаврів.

Одними з головних наукових версій шодо причин вимирання динозаврів були зіткнення Землі з астероїдом і вулканічна активність. Вченим з Єльського університету в США вдалося довести, що масштабного виверження вулканів було недостатньо для зникнення гігантських рептилій, а вся відповідальність за їх вимирання лежить на астероїді.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.