Найнебезпечніший діючий вулкан Південної Америки може обвалитися
Обществоukurier.gov.ua19 февраля 2020

Найнебезпечніший діючий вулкан Південної Америки може обвалитися

Тунгурауа – розташований в Еквадорських Андах діючий вулкан, який вважається найнебезпечнішим на території Південної Америки – може обвалитися. Про загрозу колапсу вулкана повідомляє «Урядовий кур’єр» з посиланням на американські ЗМІ.

Назва Тунгурауа перекладається з мови древніх інків як «Вогняна горлянка» і в цілому відповідає буйному норову вулкана. Чергова активізація вулкана, яка розпочалася 20 років тому і триває досі, привела не тільки до кількох великих вивержень, але і дестабілізувала західний схил Тунгурауа.

Усередині Тунгурауа, як впевнені американські вулканологи, відбуваються надзвичайно активні геологічні процеси, підсумком яких може стати часткове або повне обвалення вулкана. Щось подібне вже відбувалося три тисячі років тому – тоді обвал Тунгурауа став причиною потужного зсуву гірських порід, в результаті якого в Еквадорських Андах стався локальний апокаліпсис, що торкнулася територію в радіусі сімдесяти семи кілометрів від вулкана.

«За останні три тижні західна сторона Тунгурауа піднялася на три з половиною сантиметри. Ми вважаємо, що це сигнал катастрофічних процесів, які відбуваються всередині гори. Причина процесів – дисбаланс об’ємів лави, що піднімається і опускається», – зазначає вулканолог Джеймс Хікі.

Як уже повідомляв "Урядовий кур'єр" вчені дали остаточну відповідь на запитання про причини вимирання динозаврів.

Одними з головних наукових версій шодо причин вимирання динозаврів були зіткнення Землі з астероїдом і вулканічна активність. Вченим з Єльського університету в США вдалося довести, що масштабного виверження вулканів було недостатньо для зникнення гігантських рептилій, а вся відповідальність за їх вимирання лежить на астероїді.

1 комментарий

Написать комментарий
  • 50 НА 50
    19 февраля 2020
    МОЖЭ ОБВАЛЫТЫСЯ, А МОЖЭ НЭ ОБВАЛЫТЫСЯ...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
ДАЖЕ папуасы. А нормальные страны типа Китая и России на нее давно плюют.
Alex
Oh, we love you too)))
Alli Gator
Wow! How my humble person revived the fucking russian trolls. How they immediately activated the puppeteers. The brains themselves do not have enough, ordinary stupid pawns, everyone writes dictated from a piece of paper of the propaganda chief. Hahaha! Stupid russian trolls, soon a new virus will eat you too. And then you will play who is wiser, of those who will not die. Fuck You bitches!
Весёлый Роджер
Ну да, семь фунфыриков Шапки, у тебя это так, легкий напиток для возбуждения аппетита или Аперитив! У тебя пальцы уже заплетаются, пробелы поставить не можешь, алкаш ты эбучий! А ещё замечания другим делает! И на вопросы простейшие уже ответить не можешь - Сколько масок прислала вам Амэрика? Скильки грошей для вас напечатала зэлэних?
Ил 2
Интересно, а Крым и Донбасс тоже выставят на продажу?
Весёлый Роджер
А пошёл как ты в 3.14зду!
Jolly Roger
This is where you reached - in your colony! This is the first American colony in Europe with white faces fat asses “Indians”! Here all the natives are waiting for a big ship, well, very big, with free gifts, glass beads and copper things, the only thing everyone dreams of is that you will bring them Lard, chunks and in chocolate like a “Mars”! They go ashore every day, sing in chorus that they are not dead yet, and wait for that ship!