Обществоwww.ukrinform.uaAug 18

Найвищим списом з прапором в Україні стане флагшток на Хортиці

nk_hauz/Kz7dIpn7g.jpeg

Флагшток, який встановлений на пагорбі “Єднання” на острові Хортиця і за формою нагадує спис, буде найвищии прапором-списом в Україні.

Про це сьогодні під час виїзної наради на Хортиці сказав голова Запорізької ОДА Олександр Старух, передає кореспондент Укрінформу.

“В нас буде найвищий спис з прапором в Україні. Від низу пагорба виходить приблизно 55 метрів”, - сказав Старух.

Флагшток встановили на пагорбі минулого тижня. За формою він дійсно нагадує спис. Сьогодні, 17 серпня, підрядники змонтували електричну систему підняття прапору.

За словами генерального директора Національного заповідника Хортиця Максима Остапенка, 23 серпня над пагорбом замайоріє 50-метровий прапор України.

Як раніше повідомлялось, висота пагорба -16 метрів, флагштоку - 40.

Реставрація об’єкту відбувається в межах національної програми “Велика реставрація”. Вартість робіт - 16 млн грн.

Окрім пагорбу роботи ведуться і на даху Музею історії запорізького козацтва.

“Гідроізоляція зроблена з гуми, вона еластична - сучасна технологія. Три шари гідроізоляції. 10 років гарантії точно”, - додав Остапенко.

Також стеля виконуватиме роль оглядового майданчика.

Очікується, що після завершення робіт музей, пагорб і Козацьке коло на Хортиці стануть сучасними, безбар’єрними, туристичними магнітами Запоріжжя.

💬 Последние комментарии
ера
тююю...Елен...даже, если и ера...так полуЧаеЧЧа...и ты стукач?...БУу ЗНАТЬ...
Весёлый Роджер
«МЕДВЕДЧУК ДОМОВИВСЯ З РОСІЄЮ ПРО ЦІНУ НА ГАЗ В 175 ДОЛАРІВ, А ЗЕЛЕНСЬКИЙ КУПУВАТИМЕ В ЄВРОПІ ПО 900» Да по фую хлопцы, уси скачим та щенывмырло спиваем! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками!
Весёлый Роджер
Мабутно ны так! А так: Еру дуру не узнал? А ты колготы ей стирал? Вона же була у разведки, та порвала труселя об ветки! Так що ..здуй да хаты, жидобандер пархатый! Хрю-Хрю та у стоило, у щирое гивно!
Весёлый Роджер
Шановний «е» ну прекрати! Ну ты разве забыл, шо наш Шмуля дэбил, шо во всём Роджер з Эльциным виноват, а писатель Солженицин - ихний ридний брат! То Роджер усё на Украине развалил, тому що у 1985 вин голодал и много водки с горя выпивал, да дивчин много …., ну скажем мягко … ласкал. Вот цэ он и уси предприятия позакрывал, а xoxлы тут ни при чём – их-то за що? Вони же у Эуропу тильки скакали, да пиндосов чекали! Да Бандеру звали – вот он до них и пришёл и порядок во всём и навёл! Сало не роняем, на холодную зиму тщательно ховаем!
анархистист
Ну вот и разорвите, может и поговорить кто захочет...
ЕленаЕсли
Еру дурень не узнал,лох, Роджер закусывай.хе.
анархистист
Кукарекайте петушары дальше )) правда я не злой