Нардепи пропонують заборонити продаж усіх видів сигарет особам до 21-го року
Обществоbiz.ligazakon.net22 декабря 2020

Нардепи пропонують заборонити продаж усіх видів сигарет особам до 21-го року

У Комітеті ВР з питань інтеграції України до ЄС повідомляють, що зараз нардепи опрацьовують проект Закону № 4358, яким пропонується запровадити низку заходів для захиститу українців від шкідливого впливу тютюну.

Пропонується:

- заборонити рекламу тютюну та його замінників в інтернеті;

- збільшити розмір медичних попереджень на пачках з 50% до 65% від площі пачки;

- запровадити медичні попередження також на упаковках електронних сигарет, рідин та сигаретах для нагрівання;

- заборонити продаж особам до 21 віку всіх без винятку тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них, ТВЕН та електронних пристроїв для куріння (IQOS/glo);

- заборонити видиме розміщення тютюнових виробів та електронних сигарет, рідин і заправних контейнерів у пунктах продажу;

- заборонити продаж ароматизованих тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин;

- надати повноваження міським, сільським, селищним радам визначати додаткові бездимні місця у громаді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.