Обществоunn.com.ua7 янв.

Нашестя українців: Литву заполонили іммігранти

КИЇВ. 7 січня. УНН. Минулого року до Литви прибуло майже в два рази більше іноземців, ніж роком раніше. Більшість з них - українці, передає УНН з посиланням на Baltic News Service. Так, за даними департаменту міграції Литви, в 2017 році трудові візи або дозволи на проживання на підставі наявності робочого місця видані 34,5 тис. іноземців, серед яких громадян України близько 20 тис. У 2016 році в Литву на роботу прибули 18 тис. осіб , з них приблизно 10 тис. - українці. Як відзначають експерти, в Литві українців приваблюють більш висока зарплата і спрощені умови для працевлаштування. При цьому трудова імміграція в Литву неминуча в зв'язку з еміграцією громадян Литви та нестачею кваліфікованих фахівців. Водночас аналітики стверджують, що дешева робоча сила з України зупинить зростання зарплат жителів країни. Українці в Литві переважно працюють водіями-далекобійниками на вантажівках, бетонщиками, мулярами, фахівцями з опоряджувальних робіт, монтажниками корпусів кораблів, зварниками. У департаменті міграції кажуть, через зростання трудової міграції їм бракує співробітників для того, щоб розглядати заяви про видачу віз і посвідки на проживання вчасно, тому ця процедура зараз дуже затягується. Нагадаємо, Литва пообіцяла забезпечити соціальний захист українцям, які працюють в цій країні.

💬 Последние комментарии
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...
е
Елена, а ну приведи пример такого же в Украине.. только не надо сюда Россию приписывать - это Украина по твоему идет в Европу, а не Россия))) и всего 1,5тыс евро... вот Петя с Сеней миллионами нагребли и НИЧЕГО, а ТЫ их еще своими кумирами и гэроями считаешь, тварь продажная...
е
Елена, так говоришь нет неприкасаемых??!!))) ну-ну... ты шо-та вякала про закон? ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение того что ТЫ БРЕХЛО!