Нацгвардія відзначає професійне свято
Обществоwww.ukrinform.ua26 марта 2020

Нацгвардія відзначає професійне свято

В Україні 26 березня відзначається День Національної гвардії.

Про це повідомляє Укрінформ.

Свято встановлено згідно з указом Президента від 18 березня 2015 року «…враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку».

Як повідомлялося, Національна гвардія України як самостійна силова структура існувала з 1991 по 2000 рік, потім її розформували. Але у зв’язку із загостренням ситуації в Криму та у східних регіонах України було прийнято рішення відновити Нацгвардію.

13 березня 2014 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Національну гвардію України», відповідно якого ця структура – це військове формування з правоохоронними функціями. Базою для формування особового складу НГУ стали підрозділи Внутрішніх військ, а також добровольці.

Вже з квітня 2014 року особовий склад Нацгвардії у взаємодії зі Збройними силами України брав участь у Антитерористичні операції на сході держави.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Защитник прав человека
А в Украине Алеша мог бы власть захватывать, героем и патриотом в народе слыть посредством массовой пропаганды, демократию за американские кредиты развивать... А в России приходится шить трусы для мусоров. Есть веский повод ненавидеть советскую власть.
Елена
Писю пососи у Роджера.
ЕБАНЫЙ СТЫД
А ТЕПЕРЬ ВОПРОС, НАХУЯ ЭТОТ БРЕД, НА ТИПА "новостном" и типа "украинском" ресурсе? ЭТА ИНФОПОМОЙКА УЖЕ НЕ ЗНАЕТ КАК ЕЩЕ ЗАШКВАРИТСЯ???
Елена
Кальсоны Роджеру пусть вышлет и трусы.
Игбун Хохлов
Ну, не зря же он Гульфикфюрер.
е
там и песни не фонтан.. но европейский пипл хавает, главное шоу.. чем больше фликов тем лучше... лучше расскажи чего непатриотично назвали украинскую группу....идти на выступление с откровенным сельским отстоем..по сравнению с ними российская группа верх творчества....
е
пиндосы, а как же санкции, а? сами уже ни хрена создать не в состоянии)))