Обществоwww.ukrinform.ua5 сент.

Національна опера відкривається 18 вересня після карантину

nk_hauz/-mgpqafkrwncchsiwndp.jpg

Національна опера України імені Т.Г.Шевченка відкриє 18 вересня свій 153-й сезон.

Про це повідомляє пресслужба театру, передає Укрінформ.

«Театр працюватиме щотижня у четвер, п'ятницю та суботу. Ми склали новий репертуар, в основі котрого різноманітні концертні програми та вистави камерного жанру», - ідеться в повідомленні.

Також опера оприлюднила афіші вересня та жовтня.

Як зазначається, вистави, що неодноразово переносилися через продовження карантину й раніше складали репертуар вересня та жовтня, знову змінили дати показів й перемістилися на листопад та грудень.

Балети «Чіполліно», «Буратіно» та «Юлій Цезар» театр планує показати у січні.

У пресслужбі нагадують, що всі придбані квитки лишаються дійсними або їх можна буде обміняти на квитки поточного репертуару.

Для цього, починаючи з 7 вересня, треба звернутися до квиткового відділу за телефонами: (044) 235-26-06; (044) 234-03-53.

Онлайн-продаж відкриється 7 вересня. Каси театру (по вул. Володимирській, 50) запрацюють 8 вересня. Бронювання місць тимчасово неможливе.

Запрошуючи до зустрічі, в театрі просять не забувати про захисні маски і приходити на вистави завчасно, аби пройти температурний скринінг.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.