Обществоwww.unian.ua25 сент.

Національну поліцію України озброюють електрошокерами

У вересні-жовтні поліцейські почнуть використовувати перші 200 спецзасобів TASER, які знерухомлюють правопорушника електричним током.

nk_hauz/-mi0vpkwk95s9gkuze5u.jpg

Національна поліція України готується прийняти на озброєння спеціальні засоби електропровідної дії з метою підвищення безпеки громадян та офіцерів.

Таку інформацію кореспонденту УНІАН підтвердили в прес-службі Національної поліції.

«Це медично сертифікована нелетальна зброя, яка знерухомлює активного правопорушника, але на відміну від бойових чи травматичних пістолетів не завдає жертві тяжких, небезпечних для життя та здоров'я вогнепальних поранень», - наголосили в прес-службі.

Як повідомили в компанії-постачальнику, Нацполіція почне використовувати перші 200 одиниць спеціальних засобів TASER X2 у період з вересня по жовтень поточного року. Очікується, що цей «інструмент деескалації допоможе максимально безпечно виходити із загрозливих ситуацій під час виконання службових обов'язків та зменшити пов'язані з цим можливі травми громадян та офіцерів поліції».

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зауважив, що ці спецзасоби є абсолютно новим інструментом для правоохоронців нашої країни:

«Ми ретельно дослідили та продовжуємо стежити за досвідом застосування цих пристроїв у багатьох країнах світу та вважаємо, що оснащення наших підрозділів таким інноваційним пристроєм зробить їхню роботу щодо забезпечення громадського порядку набагато більш ефективною».

Як повідомляло видання «Наші Гроші», ще 18 червня Національна поліція за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Система» про закупівлю 200 електрошокерів на 32,85 мільйона гривень.

Електрошокери TASER X2: особливості моделі

  • Особливістю моделі TASER X2 є можливість установки двох картриджів для пострілу.
  • Картридж являє собою електроди з проводами, які вистрілюють завдяки стислому повітрю.
  • Кожен постріл фіксується власним реєстратором, який записує час і тривалість використання.

💬 Последние комментарии
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Американская поддержка коррупции
Миграция происходит из-за коррупции. Коррупция происходит из-за правительства. А если американская поддержка коррумпированного правительства не помогла ему одолеть свою коррупцию, то американцы предлагают поддержку новому правительству вообще и жене бывшего президента в частности. Все как в родном Афганистане.
Мяколя
усе, пойду пройдуся по Хрещатику гляну на Депро т в й тикати у Польшу
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.
е
Елена, так где говоришь воруют и под чьим управлением?
е
ни о чем, так что там с Украиной? шо тайна? воз и заткнись со своим Казахстаном!