Обществоcikavosti.com13 июл.

Наука довела, що можна встати не з тієї ноги

Ми дійсно можемо вставати не з тієї ноги, як показало дослідження. Люди, які знаходяться в поганому настрої з ранку, цілий день стикаються з поганими думками, навіть у тому випадку, якщо нічого жахливого не відбувається. Словосполучення встати не з тієї ноги має під собою наукове обґрунтування, як показало дослідження. Люди, у яких з раннього ранку відзначається поганий настрій, цілий день мучаться від негативних думок. Ті з нас, хто не чекає від майбутнього дня нічого доброго, згодом демонструють найгірший функціонал мозку, оскільки ефект стресу позначається на роботі цього органу навіть у тому випадку, якщо в реальності навколо не відбувається нічого поганого. Стрес знижує обсяг робочої пам’яті мозку, через що нам буває складніше на чомусь зосередитися, а ймовірність помилок зростає. Втім, це може бути також наслідком занепокоєнь увечері напередодні. Дослідники вважають, що отримані ними результати можуть допомогти людині розслаблятися вранці для того, щоб зробити більш або менш пристойним весь день. Вчені з Університету Пенсільванії зробили свої висновки на основі спостережень за 240 дорослими людьми. Всіх їх просили оцінювати рівень стресу протягом дня. Вони також повинні були пройти через тести на оцінку робочої пам’яті, що дозволяє їм засвоювати і зберігати інформацію навіть в тому випадку, якщо людину відволікають. Люди, які перебували в стресовому стані з ранку пізніше протягом дня гірше справлялися з виконанням тестів на робочу пам’ять. На думку вчених, негативний настрій з ранку забезпечує настрій на весь день. Якщо нам здається, що цей день буде стресовим, то ми відчуємо вплив стресу, хоча нічого, що його викликає може в реальності і не відбутися

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...