Обществоchangeua.comSep 3

Науковці розповіли, чому корисно бути самотніми

nk_hauz/IUVJiUV7R.jpeg

Більшість людей турбується через те, що залишаться на самоті. Це не дивно, адже людина за своєю природою прагне до спілкування. Однак вчені з’ясували, що для деяких особистостей самотність не тільки не є негативним фактором, але і приносить користь, пише maximum.fm

Психологи з Каліфорнійського університету провели опитування, під час якого брали участь понад 1000 осіб. Вік добровольців був у межах від 16 до 25 років. У результаті вони з’ясували, що дехто не тільки не уникає самотності, а й прагне до неї. Більш того, такі люди зовсім не схильні до депресії. Хоча у суспільстві і сформувався такий стереотип.

Анкета, яку заповнювали респонденти, містила 14 питань. Всі вони були побудовані у формі тверджень, які потрібно було оцінити за шкалою від 1 до 4. Опитування містило такі твердження: «Я відчуваю себе комфортно поряд з іншими» або «Я насолоджуюся тишею та спокоєм, коли перебуваю наодинці з собою».

Було встановлено, що ті респонденти, які шукали самотності через відторгнення, були схильні до ризику розвитку депресії. Однак ж для тих, хто свідомо вибирає усамітнення, вона, навпаки, має позитивні наслідки.

Користувачі в мережі мають різні думки з цього приводу. Дехто відзначає, що самотність допомагає відпочити, оскільки занадто багато інформаційного шуму та взаємодії з людьми отримують щодня.

Інші ж, навпаки, заявили, що самотність не люблять, тому що тоді в голову починають проникати неприємні думки, з’являється широке поле для депресивних настроїв.

До самотності, тим більше тривалої, потрібно бути готовими чи, зрілими, може з певним внутрішнім світом/складом розуму. І, можливо, все добре в міру, – пише один з користувачів.

Експерти відзначають, що не слід піддаватися негативним емоціям, якщо спіткала самотність. Необхідно подумати, як провести час з користю і присвятити його собі і власному розвитку.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!