Науковці розповіли, як вибудувати близькі стосунки з дитиною
Обществоnashamama.com09 апреля 2021

Науковці розповіли, як вибудувати близькі стосунки з дитиною

Дослідники поділилися результатами нової роботи, в ході якої вимірювали мозкову активність як батьків, так і дітей. В результаті вчені розповіли, як зблизитися з дитиною з наукової точки зору.

Відзначається , що для ефективної взаємодії з іншими необхідно встановити емоційний зв'язок і швидко виявляти цілі один одного. Для цього у людей передбачена природна схильність синхронізуватися з іншими. Наприклад, люди часто починають ненавмисно наслідувати інших - сміятися чи позіхати.

В рамках дослідження вчені вирішили перевірити, що трапляється в мозку, коли двоє людей контактують один з одним таким чином. Для цього був використаний метод інфрачервоної спектроскопії, який дозволяє виявити активність мозку при виконанні різних завдань. Дослідники вивчили, що відбувається в мозку кожного учасника роботи, порівнявши їх між собою. З'ясувалося, що синхронізація виникає у людей не тільки в один і той же час, але і в одній і тій же ділянці мозку.

Повідомляється, що синхронізація між мізками батьків і дітей виростає, коли сім'я взаємодіє один з одним. Особливо активно це відбувається в моменти, коли батьки грають з дітьми або вирішують проблеми, наприклад, головоломки. У той же час, мізки мами і дитини синхронізуються сильніше під час розмов. У зв'язку з цим, щоб зблизитися з дитиною, згідно нейробіології, слід частіше долати труднощі за допомогою ігор або ж просто спілкуватися. Це не тільки зробить сім'ю більш згуртованою, а й розвине у дитини соціальні, емоційні та розумові здібності.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
sportbettor
Wow! Very exciting article. I think you have a talent in writing. So keep going on publishing such a good articles and I'm sure you'll get to the top of that activity. https://sportsbettingcommunity.mystrikingly.com/
ке
ну да параллель намечается Израиль Палестина, Россия Украина. интересно Израиль решиться зачистить сектор Газа?
е
Елена, таки весьмир с такими как ты, ущербными???))) с вами уже никто связываться не хочет, вовек потом не отмоешься...
е
"супер держава" Америка)))... и эти люди над Россией смеются
е
конечно.. туалетная бумага то Елена...она ж своим хозяевам жопы лижет...а бензин все равно больше года не хранится...
е
ой.. ну про дуполиза тебе то так точно промолчать надо.. ты ж своим хозяевам америкосам жопу уже отполировала... А про мамалыгу..ты ее ела? настоящую молдавскую традиционную? нет? опять одна бабка сказала? сразу видно вечное твое желание всех обосрать...
е
а то что? мощно перднешь? иди лижи жопу америкосам, не отвлекайся...работать то не умеешь...