Обществоnashamama.comJun 2

Навчання у ранньому віці корисне для усіх дітей

Співробітники Технологічного інституту Вірджинії і Пенсільванського університету розповіли про користь раннього навчання дітей.

nk_hauz/-mbaogta01irfmck4pmz.jpg

Перш ніж прийти до таких висновків, експерти аналізували вплив мовної та когнітивної стимуляції на розвиток мозку немовлят. Спостереження були встановлені за дітьми у віці від шести тижнів.

За результатами спостереження було встановлено взаємозв'язок між структурою мозку з освітнім досвідом після досягнення дитиною п'яти років.

Продовживши спостереження, експерти з'ясували, що у тих дітей, заняття з якими формували певний досвід, після досягнення середнього віку були виявлені відмінності в структурі мозку.

В результаті вчені прийшли до висновку, що результати експерименту є підтвердженням гіпотези. Тобто навчання в ранньому дитинстві позитивно позначається на структурі мозку людини.

Яскравим прикладом цього є діти з незахищених верств населення і ті, з ким в ранньому дитинстві активно займалися батьки.

💬 Последние комментарии
Кот
С огнём играют,кастрюли...Толи ещё будет ой-ей-ей!!!
Кот
Ха....Спохватился дьяк,когда ряса задымила! Ещё какие придумки будут маракувать,а?
Луна-2
Знаете лучше быть уткой - чем украинцем. А вам не стыдно за Украину ,за славное ее прошлое, которое она сама собственными руками уничтожила -вам не стыдно перед дедами которые в могилах переворачиваются от такой Украины -подленькой , стоящей на коленях перед США? Вам не стыдно что она всюду вымаливает газ? вАМ НЕ СТЫДНО ЧТО ОНА ВЫМАЛИВАЕТ ОТ сша ОРУЖИЕ?НЕУЖЕЛИ вам хочется погибнуть в третьей мировой войне -которую может развязать Украина?
Кот
Оне работают???Твою ж мать,Кулебяка раздухарился...Изыди,болезный!!!
Луна -2
А что в этом ограниченного?У Путина, и Игбуна, и у меня , и у многих других, кто пишет здесь в комментариях, -один учебник -советской а не украинской -(вымышленной) истории. И вопрос -как глубоко копать - как Черное море древние украинцы выкопали...или как от своих предков оторвались?
Свидомый поцреот
Чёрта лысого Куиву,а не транзит газа.
Утиные истории
У тебя очень ограниченное представление об истории как и у Путина. Нужно глубже копать. Глубоко. Только это трудно. Сил на такое может не хватить.