Обществоukrhealth.net4 окт.

Навіщо нам потрібні романтичні відносини? Основні психологічні потреби

Коли закоханість відходить на другий план, у відносинах настає нова, раціональна пора. Саме в цей момент відносини часто закінчуються, і причиною цього є невідповідність реальності очікуванням. Звичайно, кожен шукає у відносинах щось своє. Але, як показують дослідження психологів, все ж є деякі загальні потреби, які важливі для більшості людей і часто є причиною розриву відносин.

Перш за все, це потреби в довірі і безпеці. Саме цей пункт часто стає каменем спотикання – люди не хочуть продовжувати стосунки, якщо не можуть довіряти обранцю і не відчувають себе в безпеці в цих відносинах. Другий аспект – потреба в розумінні. Людині необхідно, щоб її слухали і вникали в проблеми. Одна з найчастіших скарг психологам на другу половину – відсутність розуміння і можливості вести конструктивний діалог. На третьому місці – потреба відчувати власну значимість. Це означає, що людина у відносинах старається і працює над ними в тому числі для того, щоб отримати схвалення від партнера і показати свою значущість для нього. Але, разом з тим, у відносинах важлива свобода. Йдеться про те, що люди хочуть зберегти свої інтереси, дружні контакти і можливість не доповідати про всі свої дії. Але можливо це тільки при наявності довіри між партнерами, що повертає нас до першого пункту.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Хохол" - это даже не оскорбление. А вот за "украинца" морду бить надо. Потому, что это даже хуже, чем "пидарас". Хотя, для гейроинтегрированных нормально.
Игбун Хохлов
Хохлочурка, когда Гитлер напал на СССР все видели немецких солдат, немецкие танки, немецкие самолеты. И Сталин на третий год войны не носился по миру с кусками металлолома и обложками от аусвайсов, доказывая факт немецкой агрессии. Потому, что это очевидный факт, который не надо доказывать. А вот кто-то видел российскую армию на Донбассе? За 7(!!!) лет ни одного факта присутствия. Даже ОБСЕры не нашли, как не старались. И это отмечено в официальных отчетах. Все "доказательства", которыми кормят укробыдлостадо - топорные фейки. Там уже и омскую футбольную команду похоронили , отцов абитуриентов Элистинского педагогического училища, и даже литературных героев. ))))) Кому бы этим фейки понадобились, если бы Россия, действительно напала?
Весёлый Роджер
Брехня!!! Сэмэн Сэмэнченко тому пример - живёхенький, ну трохи раненый у дупу, а ведь як Шмуля, МУДАК - МУДАКОМ!!! Настоящий справжний рагуль!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - ну задолбали менэ! Один меня в молдаван всё записывает, а другий, сразу у щирого xoxла, ну куды справжнему мокшаньцу податься! Придётся у буряты записаться! Пластырь у менэ е!
Весёлый Роджер
ИГБУНЧИК! Мэнэ гэта Гивнярная падла xoxлом обозвала! Так яж справжний москаль, а xoxoл, то мiй ридный брат з Буковины!
Весёлый Роджер
ОЙ Гивняр, таки ты меня за своего щирого та справжнего xoxла воспринял, що я до москалей убежал, а за неньку и нацистов, детей на Донбассе не убивал? Ну пипец, ну дякую тоби падла! ЭЙ мразь отвечай? А Не по адресу ты орал, тварь!
Весёлый Роджер
ЭЙ таки Гивняр, мудак ты примитивный и продажная 10 грн дешёвка! Зачем ты косишь тут пид щирого xoxла и пишешь через переводчика Гугла, если ты Луськомовный паЛхатый долбоЭб? Що головою об станку эБ! Пиши на Великом Русском, а не на этом австо-ляховом эсператно, що без Кита!