Обществоcikavosti.com27 авг.

Названі чотири ключа до емоційного благополуччя

Невролог Річард Девідсон назвав методики, які ведуть до емоційного благополуччя. Експерт заявив, що існує чотири простих ключів, дозволяють людині досягти стану щастя і усвідомленого життя. Перший з них – це регулярна медитація. Вона дозволяє людині краще усвідомлювати свій власний стан, емоції і переживання. Все це допомагає їй краще розібратися в самому собі та знайти відповіді на багато питань, що цікавили її. Також це допомагає вибрати правильні пріоритети діяльності, не витрачати час на дрібниці і займатися тим, чим насправді хочеться. Наступний ключ до емоційного благополуччя полягає у розвитку позитивного світогляду. Воно дозволяє людині акцентувати свою увагу на хороших аспектах свого життя і ігнорувати всі неприємності й переживання. Формування такого мислення вимагає часу, але результат окупить всі зусилля. Ще один ключ до емоційного благополуччя – це фокусування на «тут і зараз». Нейробіолог зазначає, що мозок людини не може концентруватися одночасно на безлічі речей, тому йому краще виконувати лише кілька завдань за раз. В такому випадку він менше втомлюється і показує більш високі результати. Остання порада від експерта полягає в розвитку душевної щедрості. Людині потрібно вміти щиро радіти досягненням інших, а не випробовувати в таких ситуаціях заздрість, гнів і гіркоту

💬 Последние комментарии
Германарих
Каким образом? Все славянство давно разбежалось из своего карпатского лона в результате нашествия гуннов!
Хороший бизнес
Чтобы было понятно, стоимость американской компании Apple, созданной двумя талантливыми парнями несколько десятилетий назад в гараже, уже превысила стоимость украинского государства.
Яценюк и пл0нета 0бицян.ok
(Майдан, 2014) Я вам обицяю! Газ дорожчать НЭ БУДЕ !!! То що Ціна може підскочити до 40 гривень за 1 кубічний метр - Цэ все БРИХНЯ и Путенська пр0п0ганда ! Уси на м0йдан !
888
Под шумок хорошо шарить по карманам у населения.
е
ага.. а вещала тут что НИКОГДА нет врешь и что тебе можно ВСЕГДА верить))) и тут СБРЕХАЛА! БРЕХЛО продажное ты....
Елена
Там солнечные бури и жесткое излучение за 500 километров от поверхности земли.
е
ТЫ брешешь постоянно! так шо там с Украиной и ее олигархами? ГДЕ ответ? чего бежишь от него?