Обществоnewsyou.infoSep 26

Названі звички, які допоможуть почати день продуктивно

Ранок задає тон всьому дню. Тому не витрачайте його на поспіх і хаотичні збори або на бездумне гортання соціальних мереж. Деякі звички можна перетворити в приємні ритуали, які допоможуть з користю провести ранок і полюбити цей час дня.

nk_hauz/on9sWaN7g.jpeg

Медитація

Ще кілька років тому на пострадянському просторі медитація вважалася чимось далеким “з іноземних кінофільмів”. Однак зараз розслаблюючі практики і в Україні користуються все більшою популярністю. Багатьом складно просто сидіти в тиші, нічим не займаючись, тому стати більш усвідомленим в теперішньому моменті допоможуть прості практики концентрації.

Зробіть глибокий вдих і відзначте п’ять речей, які бачите: наприклад, книгу, лампу, чашку, квітку, свічку. Далі відзначте чотири речі, які відчуваєте: подушку за спиною, волосся на шиї, руки на підлокітнику, тепло чашки з напоєм. Подумайте про три джерела звуку, які чуєте: щебет птахів, шум автомобільної дороги, рівномірне гудіння холодильника. Відзначте два запаху: аромат шампуню від волосся, запах аромасвічки. І подумайте про один смак, який відчуваєте. Це може бути просто смак у роті, навіть якщо ви нічого не п’єте і не їсте. Усвідомте його.

Не вмикайте ТБ

Прості медитативні вправи допоможуть сконцентруватися на моменті і не розпорошувати відразу свої думки. Перегляд телевізора вранці, навпаки, концентруватися заважає. Якщо дивитися ранкові новини, то день, найімовірніше, взагалі почнеться зі стресу. Увійшов в звичку Перегляд телебачення можна замінити на прослуховування спокійної музики. Також не рекомендується користуватися смартфоном-перегорнути стрічку і прочитати повідомлення можна після сніданку.

Пийте воду

Стакан води з ранку допоможе відновити водний баланс після сну, повідомляється на сайті Go minimalism. Якщо любові до простої води немає, можна додати огірки, ягоди, лайм або часточки лимона для того, щоб з’явився присмак і запах.

Не відмовляйтеся від повноцінного сніданку

День слід починати з поживної їжі. Не нехтуйте злаками, фруктами, овочами, горіхами, рослинним молоком і йогуртом. Також рекомендується не поєднувати сніданок з поглинанням інформації, тому – знову ж таки – смартфон або телевізор краще залишити на потім.

Зробіть запис про себе

Мається на увазі не просто список справ на день, а ніби невеликий запис в особистий щоденник. Напишіть, що думаєте, яке ваше емоційний стан, як плани. Можна написати також дві речі, за які ви вдячні, і яка річ в цей день може зробити вас щасливішими.

Візуалізувати

Багато рекомендують складати план занять на день не вранці, а напередодні ввечері. Вранці ж краще подивитися на цей список і подумати, прокрутити в голові, що саме з цього плану можна реалізувати і як.

Прибирання

Заведіть звичку прибирати всі поверхні до відходу на роботу. В такому випадку ви не будете тривожитися через безлад вдень, чекаючи додаткових турбот втомленим ввечері. Приберіть робочу зону на кухні, обідній стіл, а також помийте посуд.

Свіже повітря і вправи

Найскладніше тут – почати. Можна стартувати з простих прогулянок на свіжому повітрі. Спробуйте вийти на одну зупинку раніше і пройти відстань, що залишилася пішки, або їздити на роботу на велосипеді. У разі поганої погоди можна просто зробити кілька вправ вдома – – наприклад, зарядку або розтяжку.

💬 Последние комментарии
-----
Рагуляку на гиляку, пропа_Хандонив - на ножи, на ножи! ГЭТЬ бандерлогов! ГЭТЬ МУДАКОВ! Смерть творогам! Панду ГЭТЬ!
Весёлый Роджер
«Член Совета по межнациональным отношениям при президенте России Богдан Безпалько выразил мнение, что ликвидация Украины как государства позволила бы установить мир в Донбассе. Безпалько отметил, что в современных условия нет смысла ожидать от Киева исполнения Минских соглашений, так как украинские власти «не обладают субъектностью», ими управляет Запад….»
Сєдий Педро
Я ж казав, що так можна!
-----
«Ил2 – Елене: 18 марта 2020 - Чёт ты Елена запуталась в своих мыслях - я разве упрекнул тебя в славословии названных тобой отморозков? Да и Шенгена тоды исчо не было в том смысле, что ты упоминаешь, ха! И вот опять пиндостану слава, а укропии ни фига, зрада, мля. Видно понравились тебе пиндосомореманы, вот ты и славишь пиндосию. И себя не забыла похвалить.»
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Себе верь и только СЕБЕ и ГЛАВНОЕ следи за здоровьем! Ты лампочки в доме все на светодиодные поменяла? Не перепутай с энергосберегающими - те что с витой колбой! У тебя чайник на газе или электро. Вот последний тебе даст +15-25% в потреблении тока! А ещё есть термосы :-))
Весёлый Роджер
Ну так расскажи, что вам дал такой НИЗКИЙ курс гривны? - Хотя опущенный в 2015 на 300% пиндосной хунтой - ы дэ тут ПЕРЕМОГА? В чём она? Шо курс поднялся на 25%? То что у тебя Шмуля, херово с математикой все знают - но тут ты ДЭБИЛ в квадрате и даже НЕ делёный пополам! Вам надо экспорт стимулировать и опускать гривну раз в Пять, а вы на спекулянтов равняетесь и на олигархов, шо переводят всё в офшоры - тому и держат высокий курс для конвертации. Это основы экономики! Ты МУДАК Шмуля, тут НИМА селюков, ты попутал опять с чатом у цензора! "Америка своих не бросает" - точно, она их кидает с высоты 300 метров на бетон!!! А чаму ты не расскажешь про пиндососунов - Албания, Болгария, Грузия, Румыния, Македония, Гвинея з Салом и Без Сала...и др.. дафай рассказывай! Таки чаму ВАМ!! ИМЕННО ВАМ!!! должны ВСЕ пидсоблять и гроши давать? Вы не стали с москалями воевать - не стали- тому що засцали!!! ВСЁ - проект Украина НИКОМУ вже не нужен!!!
Луна-2
Угу .в прошлом году тариф на электроэнергию был - 0,96 копеек за киловатт в час.В этом же году -уже 1 гривна 68 КОПЕЕК. так что кому верить ?Зеленскому, либо квитанциям?