Обществоcikavosti.com18 сент.

Названо 10 принципів здорової і успішної людини

Експерт з фітнесу Джоел Харпер розповів, як людям домагатися поставлених цілей. Він назвав 10 принципів здорової і успішної людини, підставою для яких стало комплексне вивчення неврології і нейропсихології. Джоел Харпер довгі роки спостерігав за тим, як одні люди досягають успіху в питаннях фізичної форми, а інші здаються на півдорозі. Він захотів дізнатися, чому відбувається саме так і що відрізняє одних від інших. Йому вдалося сформулювати 10 принципів здорової і успішної людини. Перший з них – повна віддача конкретній справі і відмову від думок про щось інше. Наступний принцип пропонує чітко розставляти пріоритети і слідувати їм. Третє правило здорової і успішної людини – вирішувати проблеми, а не створювати їх. Наступний принцип передбачає створення чіткого плану з досягнення цілей. Потім експерт пропонує людям регулярно візуалізувати потенційний успіх, це додасть мотивації та рішучості. Важливо бути організованим і вміти приймати правильні рішення, адже ситуація постійно змінюється. Сьомий принцип – дотримуватися дисципліни, восьмий — дотримуватися наміченого плану. При цьому експерт радить бути наполегливим, але знати, коли відступити. Якщо намічається вечеря з друзями, тренування можна перенести. Також важливо вірити у власні сили і майбутній успіх. І остання порада – радіти досягненням. Перемогу завжди потрібно відсвяткувати, нагороджуючи себе туристичним туром, модним вбранням або відвідуванням театру, але тільки не їжею

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!