Названо 4 кімнатні рослини, які найкраще очищають задушливе повітря влітку
Обществоvsviti.com.ua13 июня 2020

Названо 4 кімнатні рослини, які найкраще очищають задушливе повітря влітку

Часто відчинені вікна або ж кондиціонер влітку не дозволяють сповна розслабитись від задушливого повітря в будинку. Врятувати ситуацію можуть ваші кімнатні друзі-рослини, про які ви навіть не здогадувались.

А щоб не влаштовувати кілька разів на тиждень вологе прибирання та щоразу не провітрювати кімнати квартири чи будинку, достатньо буде розставити по полицях кілька рослин.

Вони врятують вас від задухи, подбають про стан вашої шкіри і дихальної системи, а також позбавлять від втоми, сонливості та дратівливості. Що це за універсальні рятівники, читайте далі у матеріалі.

Алое

За допомогою алое ви зможете не тільки освіжити повітря в своїй квартирі або будинку, але й очистити його від шкідливих речовин на кшталт формальдегіду, який здатні виділяти меблі.

Фікус

Ця рослина точно є вашим хорошим “другом” з дитинства, оскільки її люблять вирощувати ледь не кожні господарі та господині у себе вдома. Вона здатна створювати сприятливі умови для вологості в приміщенні, а також насичувати повітря фітоцидами – речовинами, які активно борються з бактеріями.

Бамбук

Кімнатний бамбук може стати не лише оригінальною прикрасою вашої кімнати, а й збагатить вашу помешкання великою кількістю кисню. Розміщувати його варто в південно-східній частині квартири, оскільки він ще й притягує вдачу.

Пеперомія туполиста

Ця красива кімнатна рослина зволожує повітря, активно бореться з впливом бактерій, а також усуває токсини, замінюючи їх корисним киснем. Хоч ця рослина не вимагає ретельного догляду, але її все ж варто ховати від прямих сонячних променів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Звычайна мавпа.....
Гость
Какая отвратительная рожа.
Кот Матроскин
Прямо как шимпанза в зоопарке...
Петро
Украинцы не имеют никакого отношения к государству Украина! Мы просто здесь живём, работаем и дохнем. Да и самого суверенного государства Украина никогда не было. Ещё скажите, что, это украинцы майданы устраивали, угу чичас... Это, как русские Белый дом расстреливали.
Елена
А вот и нет,самая главная страна на Западе и в мире в целом США, оттуда и исходим.В Сирии между прочим Америка присутствует ,военные американские.
Елена
А его не выпускали,он там ,в дурке,всё время сидит ,болезный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
Пэтро, ты зовсим з глузду зъйихав? Пиндосов там еще не хватало. Нужно на укропов ультиматумами давить, а с америкосами пусть они сами разбираются. Тем более, что пиндостану нынче не до хохлостана. У них ковид и нигеры свирепствуют.