Обществоzdorovia.com.uaJun 27

Названо найкращі види чаю на сніданок

Багато починають і закінчують свій день чашкою чаю. Вранці напій допоможе підбадьоритися після сну, а ввечері заспокоїть після напруженої роботи. Вчені не втомлюються повторювати, що чай робить позитивний вплив на всі функції організму, в тому числі покращує метаболізм. Цю здатність напою експерти радять використовувати, щоб запустити роботу травної системи після пробудження. Фахівці виділили кілька видів чаю, які найкраще підійдуть для такої мети

nk_hauz/-mdbdmpxux_d-d6zpa9k.jpg

Білий чай

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Nutrition and Metabolism, цей напій допомагає активувати роботу кишечника, прискорює переробку їжі в енергію і значно покращує метаболізм. Крім того, він підсилює ліполіз - процес розщеплення жирів в організмі і блокує утворення нових жирових клітин за рахунок великої кількості катехінів в складі.

Ройбуш

Цей чай, приготований з листя куща ройбуш, є потужним засобом для розщеплення жирів. Згідно слів дослідників, поліфеноли і флавоноїди, виявлені в рослині, пригнічують адіпогенез - утворення нових жирових клітин - на 22 відсотки. Крім того, ці речовини покращують метаболізм, захищають печінку від окислювального стресу і знижують артеріальний тиск.

Пуер

Це унікальний вид ферментованого чаю, що містить високі концентрації поліфенолів, катехінів і флавоноїдів. Китайські вчені прийшли до висновку, що пуер значно знижує концентрацію тригліцеридів у крові і ефективно переробляє жир в енергію. Крім того, випиваючи всього одну чашку такого чаю в день, можна знизити ризик серцевих захворювань, очистити організм від токсинів, холестерину і навіть запобігти раку.

💬 Последние комментарии
е
с КЕМ с ВАМИ? Приведи список мудаков... ты вон иди комментируй статью о "развитии" украинской промышленности по указке Америки и Европы, там сплошные "перемоги" таких как ты, дур....но зассышь ведь...
Елена
А у России там в районе одного процента и ещё утверждают что Запад н сегодня,завтра падёт,а в России будет не бывалое счастье,с одним то процентом при роджерах.А Америка с нами!
е
Елена, тупица та наша, прокомментируй статью о тотальном "развитии" промышленности по указке Америки и Европы... Шо перемога на глобус украины не натягивается???
Елена
Болен ты козлослик, тяжело болен.
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
гость
И как-то так.