Обществоnovyny.live13 янв.

Названо неочікувані місця, де туристам заборонено робити селфі

nk_hauz/-h6uavJ7g.jpeg

Фото на згадку з подорожі – невід'ємна частина відпочинку. Проте, в епоху соцмереж, звичайного фото мало. Користувачі вдаються до екстриму та небезпечних дій заради епатажного фото, що деколи може закінчитися трагедією.

Де краще не робити селфі задля своєї безпеки розповість Новини.LIVE.

Як поїзд може стати причиною трагедії

Зазвичай потяг має дві небезпеки для фотографа: швидкість руху та напруга. Нерідко туристи для епічних фото вилазять на дахи вагонів чи визирають з вікон під час руху потяга. Вже було зафіксовано немало випадків, коли такі дії призводили до трагедії. Високовольтні мережі вбивають за мить, практично не залишаючи шансів на життя, а рух на швидкості легко може відтяти голову у тунелі чи через стовп на шляху. Будьте обачними та втримайтесь від такої ідеї фото.

nk_hauz/ItEravJ7g.jpeg

Селфі в транспорті

Якщо ви пасажир, то правило може бути й виключенням. Здавалося б, ну хто робить селфі за кермом...Проте, історій трагічних ДТП, які виникли через зайнятість керманича селфі вистачає. Не відволікайтесь на фото, завжди будьте пильними. До слова, це стосується й пасажирів. Якщо дуже кортить зняти краєвиди чи себе в дорозі, то робіть це так, щоб не заважати водію.

Скелі та урвища

Гірські краєвиди зачаровують та викликають неймовірне захоплення. Коли бачиш кремезні гори наживо, хочеться запам'ятати їх вид надовго. Ну і як тут обійтися без селфі на згадку. Проте, краще залишити цю ідею, адже можна легко втратити рівновагу та зірватися вниз. До слова, це стосується не лише гір, а й багатоповерхівок та просто високих місцин. Нерідко на висоті дме сильний вітер, тож ризики впасти зростають в рази.

nk_hauz/baPraDJnR.jpeg

Селфі зі зброєю

Фото із зброєю є досить популярним. Так користувачі хочуть показати свою силу чи похизуватися арсеналом зброї. Проте, нерідко такі фото вартують життя, адже люди не бояться направляти зброю у голову. Більш того навіть не перевіряють, чи заряджена зброя. ЗМІ відомі випадки, коли підлітки навіть фотографувалися із гранатою в руках, з якої витягнули чеку. Чи варто пояснювати чим закінчилась така витівка? Краще завжди пам'ятати про те, що здоров'я та життя є ціннішим за пафосне фото, яке може стати останнім.

Селфі з тваринами

nk_hauz/NtE9-D1ng.jpeg

До диких тварин ніколи не можна повертатися спиною. Йдеться не лише про хижаків, а й про биків, коней та навіть деяких птахів. Ми не живемо у казці, де тварини такі ж дружелюбні та ласкаві, як до Білосніжки, тому варто пам'ятати, що інстинкти все ж переважають. І невідомо, як на ваше бажання зробити селфі відреагує тварина та чи не заподіє шкоди.