Не хочемо помічати: 4 ознаки, що в шлюбі згасає кохання
Обществоukr.media22 мая 2021

Не хочемо помічати: 4 ознаки, що в шлюбі згасає кохання

Як зрозуміти, що любов пішла з вашого союз.

Люди часто не звертають увагу на ознаки, які явно вказують на проблеми у відносинах. Психологи розповіли, на що слід звертати найпильнішу увагу, щоб зрозуміти, що щось не так, інформує Ukr.Media.

Поцілунок "для галочки"

Якщо закохані цілуються просто "для галочки" або ж не роблять цього зовсім, це означає, що відносини переживають не найкращі часи. Любов згасає, а поцілунки стають рядовою дією, а не способом показати почуття, ніжність. Швидше за все, ситуацію ще можна врятувати, але якщо це триває дуже довго, краще просто розлучитися, адже в такому разі люди, швидше за все, давно не люблять один одного. Вони пливуть за течією, не знаючи, куди вона їх викине.

У вас немає спільних справ

Так, у чоловіків часто свої справи, а у жінок свої, але у закоханих завжди є щось таке, що вони роблять разом. Це не обов'язково повинна бути прибирання або ремонт. Це може бути відпочинок, перегляд серіалів і фільмів. Якщо ви абсолютно все робите порізно, значить, човен любові почав текти.

Інтерес пропав

Якщо після роботи люди приходять додому і взагалі не цікавляться ніякими новинами з життя один одного, це погано. Це показує, що пропав інтерес до спілкування, немає переживань за кохану людину. Ще більш негативною ознакою є повна відсутність бажання дізнатися, що партнер думає з того чи іншого приводу. Якщо важливі рішення подружжя або просто закохані приймають окремо, це означає, що вони давно живуть різним життям. Вони точно не разом.

Самотність — норма

Якщо двоє людей живуть разом, але часто проводять час на самоті, це прямий доказ того, що відносини себе зжили. Чоловік їздить на дачу до батьків, дружина ходить сама в спортзал, шопінг теж завжди роздільний і так далі. Люди, які люблять один одного, обов'язково будуть намагатися проводжати, зустрічати другу половинку, ходити кудись разом або разом сидіти вдома і нічого не робити. Коли любов вмирає, люди підсвідомо починають дистанціюватися, видаючи це за невідкладні справи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
неПетя
Голос с того света
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!