Обществоukr.mediaAug 8

Небезпечні фрази, через які вас перестануть поважати на роботі та цінувати як особистість

Позбавтеся від них якомога швидше.

nk_hauz/QtphWfMng.webp

Наш зовнішній вигляд і наші вчинки, безсумнівно, дуже важливі, але також важливо правильно говорити. Є фрази, які можуть сильно зіпсувати враження про вас. Від них потрібно позбавляти якомога швидше, якщо ви хочете домогтися чогось в бізнесі або в роботі, інформує Ukr.Media.

Раптом не вийде

Є зустрічне питання: "А раптом вийде?". Необхідно мислити логічно. Якщо ви не спробуєте щось, то ви можете уславитися боягузом, невдахою або занудою. Якщо ви навіть не спробуєте, то не зможете дізнатися, що ж трапиться, якщо спробуєте. Якщо ви постараєтеся зробити щось важливе, але у вас не вийде, ви придбаєте важливий досвід. Якщо вийде — вважайте, що зірвали джек-пот. Вигода при будь-якому результаті очевидна. Саме тому пробуйте і не бійтеся помилитися.

Або робота, або особисте життя

Будь-які фрази, якими ви прямо або побічно вказуєте на те, що неможливо одночасно бути успішною людиною і насолоджуватися любовними відносинами, видають в вас того, хто мислить занадто вузько. Людина може бути успішною відразу в декількох сферах. Просто потрібно йти до цього послідовно.

Я повинен / повинна

Люди, які постійно говорять "Я повинна" або "Я не повинна" — це ті, хто скутий правилами, забобонами або страхами. Вони показують оточуючим, що їх життя не може йти за тим сценарієм, за яким хочуть вони.

У мене ще багато часу

Успішні у фінансовому плані люди ніколи не втрачають часу даремно. Вони діють прямо тут і прямо зараз. Вони дуже не люблять тих, хто вічно відкладає все на потім. Не кажіть фрази на кшталт "я ще встигну", "у мене часу навалом". Будьте людиною справи. Намагайтеся не збирати справи, тому що це сильно знижує продуктивність.

Я для цього занадто стара / дурна / недосвідчена

Успішні люди прекрасно розуміють: якщо людина хоче чогось домогтися, вона не шукає відмовок. Вона намагається знайти можливості для реалізації цілей і завдань. Якщо ви будете говорити оточуючим щось подібне, вас перестануть поважати і цінувати як особистість. Впаде ваша цінність, а потім піде і фінансовий успіх.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!